ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Bursa Yıldırım Minare Ustası - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(554) 144 89 70
Adres Değirmen onu mahallesi Dündar ak no3 kat 3
SektörHizmet Sektörü
Görüntülenme736 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/bursa-yildirim-minar/
Eklenme Tarihi07-09-2021
Puan Ver
Konumu

Minare Ustası Nedir?

Minare ustası, cami ve diğer yapıların minarelerinin inşaatı ve restorasyonu konusunda uzmanlaşmış kişidir. Bu kişiler, camilerin ve diğer yapıların minarelerini inşa etmek veya yenilemek için gerekli olan işleri yaparlar.

Minare ustaları, yılların tecrübesi ve mesleki eğitimi ile işlerini en iyi şekilde yaparlar. Bu nedenle, minarelerin inşaatı veya restorasyonu konusunda herhangi bir ihtiyaç olduğunda, bir minare ustası ile çalışmak önemlidir.

Minare Ustasının Görevleri Nelerdir?

Minare ustaları, cami ve diğer yapıların minarelerinin inşaatı ve restorasyonu konusunda çeşitli görevleri üstlenirler. Bunlar arasında şunlar yer alır:

  • Minarelerin planlanması ve tasarımı
  • Minarelerin malzemelerinin seçilmesi
  • Minarelerin inşaatı
  • Minarelerin restorasyonu
  • Minarelerin bakımı ve onarımı

Bu görevlerin tümü, bir minare ustasının yılların tecrübesi ve mesleki eğitimi sayesinde gerçekleştirebileceği işlerdir.


Bursa Yıldırım Minare Ustası firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Bursa Yıldırım Minare Ustası Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Bursa Yıldırım Minare Ustası için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Bursa Yıldırım Minare Ustası Firması 07-09-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 07-09-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 736 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05541448970
Güvenlik Kodu: