ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Çeliktaş Hukuk Bürosu - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(021) 294 26 79
SektörBilişim
Mailinfo @ celiktaslaw.com
Görüntülenme318 Kez Görüntülendi.
WebsiteÇeliktaş Hukuk Bürosu
Eklenme Tarihi05-07-2023

Firma Adresi : Maslak Mahallesi, Taşyoncası Sokak, Ağaoğlu 1453 Sitesi, C13 Blok, Kat 4, Daire 10, Sarıyer/İstanbul

Hukuk Büromuz Üç Temel Disiplin Üzerine Kurulmuştur GÜVEN, DÜRÜSTLÜK ve ÇALIŞKANLIK

Felsefemiz

Çeliktaş Hukuk Bürosu olarak yaptığımız her işe bütünlük getiririz. Güveninizi kazanmak için yorulmadan çalışır ve onu korumak için daha da çok çalışırız. Bir hukuk ofisi ile müvekkilleri arasında var olan güven düzeyinin, o ofisin başarısını ölçmenin en etkili yolu olduğuna inanıyoruz.

Müvekkillerimizin amansız savunucuları ve onlar adına zorlu müzakerecileriz. Olağanüstü sonuçları mümkün olan en verimli şekilde sunmak için hukuk bilgimizi ve kapsamlı anlaşma yapma deneyimimizi birleştiriyoruz.

Yaklaşımımız

Hukukun sadece seçili alanlar üzerine odaklanmamız, her bir müvekkillerimiz için kişiselleştirilmiş uzman görüşler vermemizi mümkün kılmaktadır. Çeliktaş Hukuk Bürosu'ndan hukuki hizmet danışmanlık hizmeti almak sadece bir hukuk danışmanı, stajyer veya asistan değil, avukatınıza doğrudan erişiminiz olduğu anlamına gelmektedir. Müvekkillerimizin hepsinin daima bir avukata erişimi mevcuttur ve bizi ilk adımızla tanırlar.

Stratejimiz

Stratejimizi her müvekkilin durumuna göre şekillendiririz. Yasal ihtiyaçlarınızı öğrendikten sonra, hedeflerinize ulaşmanız ve sizi en iyi şekilde konumlandırabilmemiz için seçenekleriniz konusunda size stratejik tavsiyelerde bulunmak üzere deneyimlerimizden ve kaynaklarımızdan yararlanıyoruz. Her yasal konunun saygıyla, dikkatle ele alınması ve en kaliteli hizmetin verilmesi gerektiğine inandığımız için zaman ve kaynakları verimli bir şekilde tahsis ediyoruz. Müvekkillerimizin her birine bekledikleri ve hak ettikleri bölünmemiş ilgi ile hizmet veriyoruz.

Telefon numarası: 0(021) 294 26 79

Firma adresi ve konumu: Maslak Mahallesi, Taşyoncası Sokak, Ağaoğlu 1453 Sitesi, C13 Blok, Kat 4, Daire 10, Sarıyer/İstanbul

Çeliktaş Hukuk Bürosu Sariyer / İstanbul

Çeliktaş Hukuk Bürosu firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://celiktas.av.tr/tr/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Çeliktaş Hukuk Bürosu Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Çeliktaş Hukuk Bürosu için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Çeliktaş Hukuk Bürosu Firması 05-07-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 05-07-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 318 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 00212942679

Güvenlik Kodu: