ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Cesur Danışmanlık Merkezi - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(850) 307 70 16
SektörSağlık Kuruluşları
Mailpsikolog @ farukcesur.com.tr
Görüntülenme409 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/cesur-danismanlik-me/
Eklenme Tarihi24-08-2022

Firma Adresi : Kamberiye Mahallesi, Adalet Caddesi, U5-A, D:Kat:5 Daire:12, 63000 Haliliye/Şanlıurfa

Cesur Danışmanlık Merkezi - Psikolog Faruk CESUR - Şanlıurfa Psikolog

1992 Yılında Şanlıurfa'da doğan Muhammet Faruk CESUR psikoloji lisans eğitimini İstanbul Bilim Üniversitesinde başarıyla tamamladıktan sonra İstanbul Gelişim Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programına kabul almış ve eğitimine başlamıştır. Eğitimine devam ederken Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi Pedagojik Formasyon ve Aile Danışmanlığı eğitimlerini tamamlamıştır. Lisans eğitimi süresinde Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Nöropsikoloji Laboratuvarı, Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikoz, Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi servislerinde ve Okyanus Kolejlerinde ve Emlak Konut Ortaokulunda stajyer psikolog olarak gönüllü çalışmalarda bulunmuştur.

 

Şanlıurfa psikolog hizmeti ile ruhsal sağlığınızın farkında olmanız mümkün. İnsanın kıymet verdiği en değerli şey sağlıktır. Günlük rutinleri ve hayatın akışını bozan herhangi bir rahatsızlık yaşam konforunu büyük ölçüde etkileyebilmektedir. Ruhsal veya bedensel rahatsızlıkların farkındalıkları bilgi sayesinde gelmektedir. Kişinin içinde bulunduğu durumu fark etmesi ve tanımlaması bazen geç bazen de yetersiz olabiliyor tam bu noktada bir uzman desteği her zaman iyidir.

Geç farkındalıklar çok hızlı ve yoğun yaşamın getirdiği dezavantajlardan biridir. Rahatsızlıkların bilgisine sahip olmak öte yana dursun kişinin öz farkındalığını artırmasını veya kazanmasını sağlayan klinik psikolojik danışmanlık adeta bir zihin öğretisidir. Psikolojik danışmanlığın sonunda kişi doğru veya norm içerisinde düşünmenin yollarını öğrenmiş olurken istenmeyen davranışların azaltılması veya ortadan kaldırılması mümkündür.

Klinik psikolojik danışmanlık hizmeti almak için kişinin bariz ve belirgin bir rahatsızlığının olmasına lüzum yoktur. Kişinin iş yaşantısında, aile yaşantısında, romantik ilişkilerde ve insanın kendisi ile olan tüm ilişkilerinde düşüncelerine ve davranışlarına destek araması her zaman normaldir. Psikolojik bir görüşme hiçbir zaman diğer insanlarla olan görüşmenize benzerlik göstermez. Dolayısı ile iyileştirici ve faydalı bir görüşme gerçekleştirilir.

İhtiyacı olan birinin psikolog ile görüşme gerçekleştirme kararı alması oldukça kıymetlidir. Sizler kendinize değer verirken Psikolog Faruk Cesur ise profesyonel çerçevede kişinin ruhsal iyi olma haline kıymet vermektedir. Şanlıurfa Psikolog hizmetinde birçok danışmanlık türü bulunmaktadır.

 

 

Telefon numarası: 0(850) 307 70 16

Firma adresi ve konumu: Kamberiye Mahallesi, Adalet Caddesi, U5-A, D:Kat:5 Daire:12, 63000 Haliliye/Şanlıurfa

Cesur Danışmanlık Merkezi Hali̇li̇ye / Urfa

Cesur Danışmanlık Merkezi firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Cesur Danışmanlık Merkezi Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Cesur Danışmanlık Merkezi için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Cesur Danışmanlık Merkezi Firması 24-08-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 24-08-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 409 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 08503077016

Güvenlik Kodu: