ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Zigavus Medikal Maske Üreticisi - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(212) 494 52 12
Adres Bahariye Cd. No:23/4
SektörSağlık Kuruluşları
Mailadmin @ zigavus.net
Görüntülenme54 Kez Görüntülendi.
WebsiteZigavus Medikal Maske Üreticisi
Eklenme Tarihi17-08-2022
Puan Ver

Medikal maske üreticisi ve toptan satışı. İstanbul maske üreticilerinin başında gelen Zigavus yüksek kapasiteli üretim ile çözüm sunmaya devam ediyor.
Zigavus, uzun yıllardır ecza depoları, kişisel bakım marketler ve ulusal market zincirlere medikal ve kozmetik ürün tedariği sağlamaktadır. Yüksek üretim kapasitesi ve özel çeşitleriyle cerrahi maske üretimi yapmaktadır. Farklı ölçü, desen ve renklerde cerrahi maske üretebilen Zigavus fason üretim taleplerinin yanında toptan satışlarını da devam ettiriyor. Türkiye'nin en çok satılan cerrahi maskesi Zigavus tüm gerekli belgelere sahiptir. ISO, CE belgeleri ve TSE standartlarında üretimi İstanbul'dadır. 
 


Zigavus Medikal Maske Üreticisi firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://zigavus.net kuruma dair websitesi şu şekildedir. Zigavus Medikal Maske Üreticisi Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Zigavus Medikal Maske Üreticisi için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Güvenlik Kodu: