ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Welltures Global - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(532) 289 37 46
Adres Etiler Mah. Adnan Menderes Bulv. Yükseliş Apt. No:65/A K:1 D:4
SektörSağlık Kuruluşları
Maildestek @ wellturesglobal.com
Görüntülenme238 Kez Görüntülendi.
WebsiteWelltures Global
Eklenme Tarihi16-10-2022
Puan Ver
Konumu

Welltures Global

Welltures Global, transdermal sağlık bantları alanında ek gıda takviyeleri satışı yapan bir doğrudan satış network marketing firmasıdır. Welltures Global, başta Türkiye olmak üzere dünya pazarında mikro ihracat yapılabilen yaklaşık 170 ülkeye fitoterapi bantları gönderebilen, lojistik ve ulaşım konusunda oldukça başarılı bir firmadır.

Network Marketing

Network Marketing yapısıyla kurulan sistemin temeli, bayilerin para kazanması üzerine hazırlanmıştır. Welltures Global, Nursamet Yardımedici tarafından kurulmuştur. Şirketin Operasyon Başkanlığını ise Tolga Levent üstlenmiştir. Kuruluş ve yönetim aşamasında bulunan tüm liderler, sahanın mutfağından gelmiş ve oldukça tecrübeli kişilerdir. Welltures Global kazanç planı genelinde birbirinden farklı seçenekler sunarak, part time veya full time iş modeli sunmaktadır.


Welltures Ürünleri

Ağrı bantları denince ilk akla gelen Welltures Global ürünleri, transdermal teknolojiyle üretilen ve deri yoluyla emilim şeklinde vücuda alınabilen gıda takviyeleridir. Alternatif tıp ve bitkisel tedavinin öncüsü olan Güney Kore formülüyle üretilen ginseng bantları, birçok hastalığa şifa olmakta ve iyileştirmektedir. Admiwell, Gluwell, Maxiwell, Suprawell, Epiwell, Multiwell, Omiwell, Bodywell, Coffeewell, Collagen Beauty ve Collagen Eye şeklinde isimlendirilen ve hastalığınız doğrultusunda ihtiyaç duyduğunuz tüm ürün kombinasyonlarıyla şifa dağıtan Welltures Global ürünleri, siz değerli müşterilerine harika bir yaşam biçimi sunmaktadır.

Welltures Üyelik

Welltures Global firmasının ürünlerini sipariş vermek ve indirimli bir şekilde ucuza alabilmek için iletişim numaramızdan bizlere ulaşarak bayilik kaydınızı oluşturabilir veya indirimli müşteri hakkınızı tanımlatabilirsiniz.


Welltures Global firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.wellturesglobal.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Welltures Global Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Welltures Global için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Welltures Global Firması 16-10-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 16-10-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 238 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05322893746
Güvenlik Kodu: