ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Cosabella - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(232) 486 68 44
Adres İTOB OSB Mahallesi 10005 Sokak No:19 - Menderes/İzmir/TÜRKİYE
SektörSanayi
Mailinfo @ cosabella.com.tr
Görüntülenme385 Kez Görüntülendi.
WebsiteCosabella
Eklenme Tarihi17-02-2022
Puan Ver

COSABELLA modern yapılara alüminyum sistem çözümleri konusunda, hizmet vermek amacı ile ALKOR ALÜMİNYUM tarafından kurulmuş, mimari sistem tasarım firmasıdır. 

COSABELLA ürünleri tasarım aşamasından montajın tamamlanmasına kadar titizlikle sonuçlanan uzun bir çalışma sayesinde, projelere uygun çözümler ve ürünler sunar.

COSABELLA markasının temel amacı; daha dayanıklı, kaliteli, pratik ve estetik yaşama alanlarına yönelik sistemleri müşterilerimizin beğenilerine sunmaktır. Çevre ve insan sağlığı ile dost olan ekolojik ürünlerin, ülkemiz ve dünya insanlarının daha yüksek standartlı ürünlere uygun fiyatla ulaşabilmelerini sağlamak, temel hedeflerimizdendir. 

Dürüst, güler yüzlü ve modern çalışma anlayışımız ile, Türk alüminyum sektörünün gelişmesi için üzerimize düşen görevleri yerine getirmek istemekteyiz.


Cosabella firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://cosabella.com.tr kuruma dair websitesi şu şekildedir. Cosabella Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Cosabella için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Güvenlik Kodu: