ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Denizli E-Ticaret Danışmanlık Ve Dijital Pazarlama Hizmetleri - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(555) 080 22 80
Adres İncilipınar Mah.1251 Sok. No:64/A
SektörBilişim Firmaları
Mailinfo @ zegsen.com
Görüntülenme318 Kez Görüntülendi.
WebsiteDenizli E-Ticaret Danışmanlık Ve Dijital Pazarlama Hizmetleri
Eklenme Tarihi14-06-2022
Puan Ver
Konumu 37.756753515300645, 29.101891315345263
Denizli E-Ticaret Danışmanlık ve Dijital Pazarlama Hizmetleri

A'dan Z'ye kapsamlı e-ticaret danışmanlığı hizmetimiz ile firmanızın toptan veya perakende e-ticaret, ihracat, dijital pazarlama işlerinizde kar etmenizi sağlayabiliriz. E-ticarette pazarlama alt yapınızı oluşturabilir veya revize edip yenilemenize yardımcı oluruz.

E-Ticaret web sitesi, kurumsal web sayfası, SEO, anahtar kelime çalışması, ürün fotoğraf ve video çekimi, kurumsal kimlik, markalaşma, e-ticaret personel eğitimi vb. tüm konularda dijital dönüşümünüzü gerçekleştirebiliriz.

Amazon, Etsy, Ebay, Shopify, Trendyol, Hepsiburada, Gittigidiyor, N11, Pttavm, Aliexpress, Alibaba vb. pazaryerlerinde danışmanlık ve eğitim hizmetlerimiz ile şirketinizi güvenli bir şekilde dijital ticarete taşıyabiliriz.

E-Ticaret ve dijital pazarlama çalışmalarınız için bir çok ajansla çalışmanıza gerek yok vereceğimiz hizmet ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. Kendinizin hakim olacağı sistemler kuruyoruz size eğitim vererek dijital pazarlamada bilinçli bir şekilde ilerlemenizi sağlıyoruz.

E-Ticaret Denizli Şirket Profili

2012 yılında Denizli de kurulan Zegsen Danışmanlık, dijital pazarlamaya girmek veya işlerini geliştirmek isteyen işletmelere uygun fiyatlı yazılım, danışmanlık, destek ve eğitim hizmetleri veren e-ticaret ve dijital pazarlama şirketidir.

Firmalarımızın ihtiyaç ve taleplerine göre iş birliği yaparız. Tüm işlemlerimizi plan, proje dahilinde sözleşmeli olarak yapmaktayız.

Halen merkez ofisimiz Denizli deki ekibimizle tüm Türkiye'ye online veya birebir hizmet vermekteyiz.

Hizmetlerimiz

01 - Sıfırdan e-ticaret danışmanlığı

02 - Sıfırdan ihracat danışmanlığı

03 - Firma e-ticaret altyapısı revize ve iyileştirme işlemleri

04 - E-Ticaret web sitesi tasarım ve kurulum

05 - Kurumsal firma web sitesi tasarımı ve kurulum

06 - Pazaryerleri satış danışmanlığı

07 - Piyasa ve rekabet analizi

08 - Google SEO ve anahtar kelime danışmanlığı

09 - Google Ads reklam danışmanlığı

10 - Ürün fotoğraf ve video çekimleri

Neden Zegsen Danışmanlık?

İlk günlerimizden beri müşterilerimize güvenilir hizmet vermekteyiz. Şirketlerin tercih ettiği firma olmaktan onur duyuyoruz.

Çalışma sistemimizde öncelik firmayı ve işimizin sürekliliğini korumaktır. Her bir müşterimizin kapasitesi için ayrı bir ticari piyasa oluşturur, gereksiz rekabetten korur, sürekli ve karlı bir ticaret platformu oluştururuz. Bu şekilde firmanın e-ticarette kalıcı olmasını sağlarız. Elektronik ticaret piyasalarına nokta atışı ile girmenizi sağlar ve şirketinizin büyümesine yardımcı oluruz.

E-Ticarette ve ihracatta rekabet ve pazar analizi, yeni müşteri bulma, satış arttırma, pazaryerleri danışmanlığı, kendi web sitenizden müşteri bulma, ürettiğiniz ürünlerin toptan satışını yapma vb. tüm önünüze çıkacak problemleri ve sorunları çok iyi biliyoruz. Talep ve sorularınız için bize 7/24 mesaj atıp ulaşabilirsiniz.

Ön görüşme ve keşif işlemini ÜCRETSİZ olarak yapmaktayız. Keşiften sonra size vereceğimiz raporu inceledikten sonra ister bizimle çalışabilirsiniz istemezseniz çalışmazsınız. Bu şekilde esnek uygulamamız ile bilinçli ve hedefli bir şekilde iş birliği yapma imkanı sunuyoruz.

Diğer firmaların aksine ücretimizi iş bitiminde ve sözleşme, proje tamamlanıp müşterimiz memnun olunca alan tek firma olarak referans yerine size güven veriyoruz.


Denizli E-Ticaret Danışmanlık Ve Dijital Pazarlama Hizmetleri firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://eticaretdenizli.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Denizli E-Ticaret Danışmanlık Ve Dijital Pazarlama Hizmetleri Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Denizli E-Ticaret Danışmanlık Ve Dijital Pazarlama Hizmetleri için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Denizli E-Ticaret Danışmanlık Ve Dijital Pazarlama Hizmetleri Firması 14-06-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 14-06-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 318 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05550802280
Güvenlik Kodu: