ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Dijital Land İletişim - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(850) 545 42 22
Adres Türkiye
SektörBilişim Firmaları
Görüntülenme1,319 Kez Görüntülendi.
WebsiteDijital Land İletişim
Eklenme Tarihi28-01-2022
Puan Ver
Konumu

Dijital land, Vodafone, Turkcell, Turk Telekom abonelerine özel haklar sunan Dijital bir servistir. Dijitalland servisi ücreti aylık 68 TL olup, iptal edilmediği her ay sürekli olarak yenilenir. Mobil internet aracılığıyla kullanıcılar servisten yararlanabilirler.

Dijital Land Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Dijital land aboneliğini iptal etmek için, telefonunuzun kısa mesajlar bölümüne gelip, İptal Dijitalland2 yazıp 3544’e SMS yönlendirdiğinizde aboneliğiniz iptal edilecektir. Aboneliğin iptal edildiğine dair bilgilendirme mesajı telefonunuza iletilecektir. Dilerseniz hak edişiniz sonlanana kadar servisten faydalanmaya da devam edebilirsiniz.

Dijital Land İletişim

Dijital land servisi müşteri hizmetleri numarası internet adresinde 0850 545 42 22 olarak yer almaktadır. Müşteri hizmetleri numarasını aradığınızda, müşteri temsilcisine şikayetinizi aktarabilirsiniz.

YORUMLAR

Nuray Cantürk

İnsanları aldatarak dolandırdıklarını

Nuray Cantürk

Bugün aldatarak 78 lira çektiniz, hemen iade etmenizi istiyorum. Her yere şikayet yazdım hakkınızda


Dijital Land İletişim firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.nasiliptaledilir.net/dijital-land-nedir-nasil-iptal-edilir/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Dijital Land İletişim Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Dijital Land İletişim için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Dijital Land İletişim Firması 28-01-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 28-01-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 1,319 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 08505454222
Güvenlik Kodu: