ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Doğuş Nakliyat Kurumsal Ev Ofis Taşımacılığı - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası02126939468
SektörKargo & Taşımacılık
Görüntülenme139 Kez Görüntülendi.
WebsiteDoğuş Nakliyat Kurumsal Ev Ofis Taşımacılığı
Eklenme Tarihi18-09-2023

Firma Adresi : İkitelli organize sanayi bölgesi mutsan sanayi m-1 no 57

DOĞUŞ NAKLIYAT & HAKKINDA

 

Geçmişimiz

 

 

İkitelli nakliye hizmetlerin de bölgenin en fazla tercih edilen firması olarak, her geçen gün firmamız 'Doğuş Nakliyatı' gelişen teknoloji ile yeniliyoruz. Doğuş Nakliyat olarak güler yüzlü çalışanlarımız ve yeni nesil taşıma araçlarımız ile sizlere yıllardır kesintisiz hizmet vermekteyiz.

 

Tüm nakliye hizmetlerini, kendi araçlarımız ile sağlamaktayız. Firmamız Doğuş Nakliyat haftanın 7 günü sizlere kesintisiz hizmet sağlamaktadır.

Telefon numarası: 02126939468

Firma adresi ve konumu: İkitelli organize sanayi bölgesi mutsan sanayi m-1 no 57

Doğuş Nakliyat Kurumsal Ev Ofis Taşımacılığı Başakşehi̇r / İstanbul

Doğuş Nakliyat Kurumsal Ev Ofis Taşımacılığı firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.facebook.com/dogusnakliyatikitelli?mibextid=ZbWKwL kuruma dair websitesi şu şekildedir. Doğuş Nakliyat Kurumsal Ev Ofis Taşımacılığı Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Doğuş Nakliyat Kurumsal Ev Ofis Taşımacılığı için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Doğuş Nakliyat Kurumsal Ev Ofis Taşımacılığı Firması 18-09-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 18-09-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 139 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02126939468

Güvenlik Kodu: