ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Düet Catering Ltd.şti. - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası05063168670
Adres Çoraklar Mah.5003 Sokak No:30 Alosbi Aliağa İzmir
SektörGıda Sektörü
Mailturkeryildirim @ duetcatering.net
Görüntülenme53 Kez Görüntülendi.
WebsiteDüet Catering Ltd.şti.
Eklenme Tarihi06-08-2022
Puan Ver

2014 yılında Serhat Kamaş Aliağa merkezde, ev yemekleri butik ve tabldot üretimine LEZZET ilkesi ile hizmete başlayan firmamız, kalitesi ve farklı hizmet anlayışı ile, her geçen gün büyümeye devam etmektedir. 

2016 yılında ise yine Aliağa’da açtığı DÜET Et Mangal&Steakhouse Restaurant ile a La minute hizmetinde de lezzet anlayışına yeni bir bakış açısı getirmiştir.

Kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma ilkesi ile, üretim hacmi arttıkça, yeni yatırıma karar verilmiştir.

2018 yılında Serhat Kamaş’  ‘Levent Yurtbekleyen’ ve ‘iştirakinde DÜET CATERİNG, Aliağa organize sanayi bölgesinde,5000 metrekare alan üzerine 2000 metrekare kapalı alandan oluşan yeni ve son teknoloji yemek üretim fabrikası, Mart 2019 yılında yeni yerinde hizmet vermeye başlamıştır.

Catering hizmetleri, yerinde hizmet, taşımalı yemek, kokteyl ve düğün organizasyonları, Özel gün etkinlikleri tabldot ve açık büfe hizmetleri ile; yeni teknoloji fabrikasında, son sistem endüstriyel ekipmanlar, profesyonel teknik ve operasyonel kadrosu ile yeni yerinde, yeni yüzü ile hizmete devam etmektedir.

2014 yılından beri yenilikçi anlayışıyla hizmet veren firmamız için de "hakkımızda" yazısını yazmaya karar verdiğimizde, bunun gerçekten kolay bir iş olmadığını anladık.

Düet Catering için kısaca;’ MUTFAKTAN GELEN LEZZET DÜETİ’ diyebiliriz.

 


Düet Catering Ltd.şti. firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://duetcatering.net/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Düet Catering Ltd.şti. Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Düet Catering Ltd.şti. için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Güvenlik Kodu: