ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Efe Yapı Market - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(541) 298 56 26
Adres Plevne Mah. Cumhuriyet Cad. No:8/10
SektörYapı ve İnşaat
Mailbirolkaraca8 @ gmail.com
Görüntülenme1,618 Kez Görüntülendi.
WebsiteEfe Yapı Market
Eklenme Tarihi05-04-2021
Puan Ver
Konumu

Mantolama ve tadilat işlerinizde kaliteye önem veriyorsanız adres Efe Yapı Market olmalıdır. İşinde uzman ustalarımız ve kullandığımız kaliteli malzeme ile binalarınızı ilk günkü gibi yapmaktayız. Balıkesir merkezde inşaat malzemeleri satarak başladığımız işlere bina daire boyama işleri ile devam ederek ustalaşmaya başladık. Dairelerinizin boyaması için anahtara teslim işler yaparak Balıkesir’de güven ve kalitenin adresi olduk.

Yine Balıkesir’de Merler marka akıllı kilit uygulamaları da yapmaktayız. Merler akıllı kilit sistemlerinin Balıkesir ana bayiisiyiz. 2020 yılında girdiğimiz mantolama ve tadilat işlerimizde de müşterilerimizden çok olumlu geri dönütler alarak güvenin adresi olma yolunda ilerlemekteyiz.

Sizleri de pek çok memnun müşterimiz arasında görmek isteriz. Mantolama ve tadilat işleriniz için bilgi fiyat almak adına bizi iletişim numaralarımızdan arayınız. Siz aradıktan hemen sonra keşif için adresinize gelip detaylı bilgi verip fiyat çıkarmaktayız.


Efe Yapı Market firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://www.efeyapimarket.net kuruma dair websitesi şu şekildedir. Efe Yapı Market Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Efe Yapı Market için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Efe Yapı Market Firması 05-04-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 05-04-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 1,618 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05412985626
Güvenlik Kodu: