ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Erga Granit - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(533) 480 21 72
SektörYapı ve İnşaat
Mailergagranit @ gmail.com
Görüntülenme1,338 Kez Görüntülendi.
WebsiteErga Granit
Eklenme Tarihi19-05-2021

Firma Adresi : Bağür Mah. Diyarbakır Cad. No: 26 Z/1 Ergani, Diyarbakır

Erga Granit bazalt taş üretici firması , bazalt,andezit ve mermer taşlarının madenciliğini yapıp sonrasında, çeşili işlemlerden geçirerek tüm dünyaya satışını yapmaktadır. Firmamız 21.yüzyılın gözde üretici ve satıcılıarından olarak her zaman istikrarlı , kararlı ve gelişime her zaman açık olan bir firma olarak devam etmektedir. Ev ve inşaat dekoru olarak da kullanılan mermer, granit, bazalt taşı gibi madeni üretime tabii tutulan ve madeni işlemelerden geçen bu tür taşları kendi kuruluşumuz olan fabrikalarımızda en iyi teknolojilere sahip kesim, dekor ve süsleme cihazları ile bir çok titiz işlem görüp piyasaya sunumunu yapıyoruz.

 

Erga Granit taş üreticisi birçok alanda da aynı madeni taşlar üretim ve işlemesinde kanıtladığı kalitesini farklı alanlarda da göstermeye devam etmektedir. Sadece madeni dekor ve inşaat taşları olarak değil , Erga Granit parke taşı üreticisi olarak da herkesin bildiği ulaştırma alanın da da birçok çalışma ve projeleri vardır. Bu projelerinde de her zaman olduğu gibi her daim gelişim ve istikrar göstermektedirler. Kendi içerisinde marka ve firma gelişimini en iyi yerlere getiren Erga Granit kalite ve satış alanında sayılı isimlerden biri haline gelmiştir.

 

 

Telefon numarası: 0(533) 480 21 72

Firma adresi ve konumu: Bağür Mah. Diyarbakır Cad. No: 26 Z/1 Ergani, Diyarbakır

Erga Granit / Diyarbakır

Erga Granit firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://www.ergagranit.net/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Erga Granit Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Erga Granit için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Erga Granit Firması 19-05-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 19-05-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 1,338 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05334802172

Güvenlik Kodu: