ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Öz Star Taş Granit Mutfak Tezgahları - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(537) 261 11 67
Adres Ferhatpaşa Mah.101.Sok.No:79 Ataşehir/İstanbul
SektörYapı ve İnşaat
Mailinfo @ ozstartasgranit.com
Görüntülenme592 Kez Görüntülendi.
WebsiteÖz Star Taş Granit Mutfak Tezgahları
Eklenme Tarihi13-10-2021
Puan Ver
Konumu

Öz Star Taş Granit şirketimiz Mutfak Tezgahları üreterek 2008 yılında İstanbul’da çalışmalarına başladı.

Granit, Mermer, Çimstone, Belenco, Coante, Porselen, Doğaltaş, Kuvars, Silestone Mutfak Tezgahları gibi markaların her türlü modellerini üretmekteyiz.

Özellikle zamanının çoğunu mutfakta geçiren ev hanımlarının gözdesi olan mutfak tezgahları artık cebinizi yakmayacak. Geçtiğimiz zorlu ekonomik dönemlerde özellikle döviz-kur fiyatlarının dalgalanmaları nedeniyle yükselişe geçen mutfak tezgahı fiyatları konusunda avantaj sağlayan şirketimiz, siz değerli müşterilerimiz için piyasa değerlerinin altında fiyatlandırarak, hizmetimizi kalite standartlarının üstünde devam ettirmektedir.

İthal ve Avrupa standartları seviyesinde ürün kalitemizle her bütçeye uygun mutfak tezgahları; göz dolduran varyantları ile evinizin en dikkat çeken parçası olacaktır. Ücret konusunda emsallerimize göre daha uygun fiyatlandırmaya sahip olduğumuzu sizlerde iletişime geçtiğinizde fark edeceksiniz. Bir ürünün piyasa değerlerine göre uygun olması; akla ilk olarak düşük kaliteli ürünler ve hizmetleri getirmektedir; ancak profesyonel ve tecrübeli ekiplerimiz ile yaptığımız çalışmalarımızın hiçbirinde kalite standartlarımızdan asla ödün vermiyoruz.


Öz Star Taş Granit Mutfak Tezgahları firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://ozstartasgranit.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Öz Star Taş Granit Mutfak Tezgahları Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Öz Star Taş Granit Mutfak Tezgahları için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Öz Star Taş Granit Mutfak Tezgahları Firması 13-10-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 13-10-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 592 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05372611167
Güvenlik Kodu: