ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Etimesgut Defne Akademi Yabancı Dil Kursu - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(312) 244 94 95
SektörEğitim Sektörü
Mailinfo @ defneakademi.com
Görüntülenme448 Kez Görüntülendi.
WebsiteEtimesgut Defne Akademi Yabancı Dil Kursu
Eklenme Tarihi25-05-2022

Firma Adresi : İstasyon, Türkkızılayı Cd. 29/3, 06790 Etimesgut/Ankara, Turkey

Öğrenmeyi Eğlenceli Hale Getiriyoruz

​Defne akademi yabancı dil kursu; 2010 yılından bu yana Etimesgut bölgesinin ilk dil kursu olarak eğitim alanında faaliyette olan D.A.D Eğitim Öğretim ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi'nin bir alt markası olarak, kendi özgün içerikleri ile kurumsal ve bireysel eğitim ihtiyaçlarını profesyonel ve donanımlı ekibi ile karşılamak üzere yola çıkmıştır.

Ekibimiz, Öğrencilerimizin yabancı dil konusunda kişisel ve mesleki hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak ve bu süreçlerinde rehberlik etmenin yanı sıra yardımcı kaynaklara erişebilmeleri konusunda da yardımcı olmaktadır.
 
2010 yılından bu yana aldığı ödüllerle eğitim kalitesinde çıtayı sürekli daha yukarı taşıyarak Genel İngilizce ve Çocuk İngilizce kursları gibi bireysel kursların yanında kurumsal eğitimler için de özel hazırlanmış içeriklerle Ankara'da özellikle Etimesgut, Eryaman, Elvankent, Sincan ve çevresinden gelen öğrenci ve kurumlara hizmet vermekteyken, Online İnteraktif dersleri ile her yerden öğrenciye hizmet verebilmektedir.
 
 Bir Dil Kursu olarak size keşif ve öğrenme dolu bir yolculuk sunuyoruz.

Telefon numarası: 0(312) 244 94 95

Firma adresi ve konumu: İstasyon, Türkkızılayı Cd. 29/3, 06790 Etimesgut/Ankara, Turkey

Etimesgut Defne Akademi Yabancı Dil Kursu Eti̇mesgut / Ankara

Etimesgut Defne Akademi Yabancı Dil Kursu firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://defneakademi.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Etimesgut Defne Akademi Yabancı Dil Kursu Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Etimesgut Defne Akademi Yabancı Dil Kursu için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Etimesgut Defne Akademi Yabancı Dil Kursu Firması 25-05-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 25-05-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 448 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 03122449495

Güvenlik Kodu: