ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Görükle Taksi Durağı - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(224) 483 40 40
Adres Dumlupınar mah.Atatürk Bulvarı Yeni Kapalı Pazaryeri Üstü Nilüfer, Görükle/Bursa, 16285 Nilüfer/Bursa
SektörTaksi Durakları
Görüntülenme634 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/gorukle-taksi-duragi/
Eklenme Tarihi25-11-2021
Puan Ver
Konumu

Görükle Taksi Durağı

Görükle, Bursa'nın en büyük ilçelerinden biridir ve her yıl binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Bu yoğunluğa rağmen, Görükle Taksi Durağı olarak, müşterilerimize hızlı ve güvenli bir ulaşım hizmeti sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Görükle Taksi Durağı: Hızlı ve Güvenli Ulaşım

İster iş seyahati ister turistik amaçlı olsun, Bursa'da kalmanın en iyi yollarından biri taksi kullanmaktır. Görükle Taksi Durağı olarak, her zaman hızlı ve güvenli bir ulaşım hizmeti sunmaktayız. Siz müşterilerimiz, seyahatiniz sırasında en rahat ve en konforlu şekilde seyahat etmek için bizimle çalışabilirsiniz.

Görükle Taksi Durağı: Uygun Fiyatlı Taksi Hizmetleri

Taksi hizmetlerinin pahalı olması yaygın bir inanıştır, ancak Görükle Taksi Durağı olarak, müşterilerimize uygun fiyatlı hizmetler sunmaktan gurur duyuyoruz. Taksi hizmetlerimiz, tüm bütçelere uygun olacak şekilde tasarlanmıştır ve her zaman adil bir fiyat sunarız. Ayrıca, müşterilerimiz bize güvendikleri için, bizi tercih eden herkese teşekkür etmek istiyoruz.

Görükle Taksi Durağı: 7/24 Hizmet Veriyoruz

Görükle Taksi Durağı olarak, müşterilerimize her zaman hizmet vermeye hazırız. Herhangi bir zamanda, herhangi bir yerde ihtiyaç duyduğunuzda, bize telefon veya online rezervasyon yoluyla ulaşabilirsiniz. 7 gün 24 saat açığız ve her zaman hızlı ve güvenli bir ulaşım hizmeti sunmak için hazırız.

Görükle Taksi Durağı olarak, müşteri memnuniyetine büyük önem veriyoruz. Siz müşterilerimiz için her zaman en iyisini sunmak için çalışıyoruz. Hızlı, güvenli, uygun fiyatlı ve 7/24 hizmet veren bir taksi durağı arıyorsanız, doğru yerdesiniz!


Görükle Taksi Durağı firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Görükle Taksi Durağı Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Görükle Taksi Durağı için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Görükle Taksi Durağı Firması 25-11-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 25-11-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 634 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02244834040
Güvenlik Kodu: