ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Gürkan Soğutma - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(224) 256 02 17
Adres Çirişhane, Dr. Sadık Ahmet Cd. No:368/A, 16200 Osmangazi/Bursa
SektörElektrik Elektronik
Mailbilgi @ gurkansogutma.com.tr
Görüntülenme201 Kez Görüntülendi.
WebsiteGürkan Soğutma
Eklenme Tarihi19-09-2022
Puan Ver
Konumu

Beyaz eşyalar, günlük hayatımızı kolaylaştıran önemli cihazlardır. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, ocak, elektrikli süpürge, kombi gibi cihazlar, evlerin olmazsa olmaz eşyaları arasında yer alır. Bu cihazların arızalanması ile hayatımızın büyük bir ölçüde zorlaştığını fark ederiz. Neticede en kısa sürede tamir edilmeleri gerekir.

1995 yılından bu yana beyaz eşya, kombi ve küçük ev aletleri tamir ve bakım servisliği sektöründe faaliyet gösteren firmamız, en iyi hizmet, %100 müşteri memnuniyeti ilkeleri ile hareket etmektedir. Günden güne gelişen teknolojiyi ve sektörel gelişmeleri takip ederek tüketicilerin beklentilerine ve ihtiyaçlarına göre en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır.


Gürkan Soğutma firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.gurkansogutma.com.tr kuruma dair websitesi şu şekildedir. Gürkan Soğutma Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Gürkan Soğutma için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Gürkan Soğutma Firması 19-09-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 19-09-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 201 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02242560217
Güvenlik Kodu: