ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Hacıoğlu Lahmacun - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(216) 632 30 01
SektörGıda Sektörü
Mailhaciogluumraniye @ gmail.com
Görüntülenme1,181 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/hacioglu-lahmacun-um/
Eklenme Tarihi20-09-2020

Firma Adresi : Kazım karabekir. adem yavuz caddesi. no:30/a - ümraniye / i̇stanbul

Bu sayfada Hacıoğlu Lahmacun Ümraniye iletişim bilgileri ve telefon numarası paylaşılmıştır,

Sürekli büyüyen bir gıda devi 100% türk sermayeli bir fast-food zinciri olan hacıoğlu lahmacun, sürekli büyüyen bir gıda devidir. 1993 yılından itibaren hızlı ve sağlam bir büyüme trendi içine girmiştir. hacıoğlu hali hazırda i̇stanbul'dan ankara'ya konya'dan balıkesir'e samsun'dan antalya'ya kadar 11 farklı ilde bir çok restoranı ile geleneksel tatlardan yola çıktığı geniş lezzet ağı ile müşterilerine hizmet vermektedir.. 

Hacıoğlu lahmacun, Türk mutfağının farklı damak tatlarını hızlı servis ilkeleri ile bütünleştiren ve geleneksel tatları güvenlik altına alarak yepyeni ürünler geliştiren hacıoğlu lahmacun, bu yenilikçi yaklaşımla piyasadaki rekabet hacmini sürekli biçimde yükseltmektedir.

Telefon numarası ve iletişim bilgilerine yukarıda bulunan tablodan ulaşabilirsiniz.

Telefon numarası: 0(216) 632 30 01

Firma adresi ve konumu: Kazım karabekir. adem yavuz caddesi. no:30/a - ümraniye / i̇stanbul

Hacıoğlu Lahmacun / İstanbul

Hacıoğlu Lahmacun firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Hacıoğlu Lahmacun Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Hacıoğlu Lahmacun için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Hacıoğlu Lahmacun Firması 20-09-2020 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 20-09-2020 Tarihinden bu güne kadar toplam 1,181 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02166323001

Güvenlik Kodu: