ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Hande Uyğur Avukatlik Bürosu - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(554) 594 86 92
Adres Merkez Mah. Çukurçeşme Cad. 39 Gaziosmanpaşa , İstanbul
SektörHukuk Burosu
Mailav.handeuygur @ gmail.com
Görüntülenme845 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/hande-uygur-avukatli/
Eklenme Tarihi05-04-2021
Puan Ver
Konumu

Şirket Tanımı

2016 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi´´nden mezun olan Avukat Hande Uyğur mesleki çalışmalarına, 2011 yılından itibaren lisans ile eş zamanlı olarak çeşitli hukuk büroları ve özel şirketlerde Stajyer Avukat ve avukat olarak başlamıştır.

Avukat Hande Uyğur, 2018 yılı Ocak ayı itibari ile Gaziosmanpaşa da bulunan Hande Uyğur Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık Bürosunu kurmuştur. Avukat Hande Uyğur ´´Aile Hukuku, İcra Hukuku, Ticaret Hukuku, ve Ceza Hukuku ´´ alanlarında etkin danışmanlık ve dava takip hizmeti sunmaktadır.

Avukat Hande Uyğur’un  asıl uzmanlık Özel Hukuk alanında olması dolayısıyla müvekkillerine kalıcı bir çözüm sunabilmek adına arabulucuk yoluyla çözümlenmesi muhtemel olaylarda ve mahkeme süreçlerinde, her konuda gerekli hukuki hizmeti vermektedir.

Ayrıca Aynı şekilde şirketin sona erme, iflas ve tasfiye işlemlerinin yanı sıra, ortakların ceza sorumluluğunu gerektiren fiillere karşı ceza avukatı olarak da hizmet vermektedir.


Hande Uyğur Avukatlik Bürosu firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Hande Uyğur Avukatlik Bürosu Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Hande Uyğur Avukatlik Bürosu için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Hande Uyğur Avukatlik Bürosu Firması 05-04-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 05-04-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 845 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05545948692
Güvenlik Kodu: