ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Hurdanayloncu - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(539) 364 55 88
SektörDiğer
Mailinfo @ hurdanayloncu.com
Görüntülenme224 Kez Görüntülendi.
WebsiteHurdanayloncu
Eklenme Tarihi04-03-2023

Firma Adresi : Ortamahalle Mah. Maltepe Caddesi No:10 Bayrampaşa/İSTANBUL

Hurda poşet ve hurda naylonlarınız İstanbul içi 
yerinden ve ederinde alınır. 
Hurda poşet ve fabrika firesi bobin ve paket naylonlarınız ederinde ve yerinden alınır. Nakliye ücreti talep edilmez. Böylelikle zamanınız ve paranız size kalır.
Hurda Naylon poşetler nasıl geri dönüştürülür?
Geri alma programı sunan bir şirketten satın almadığınız sürece hurda naylon alınır çünkü aksi takdirde geri dönüştürülmesi oldukça zordur. Naylon plastikleriniz veya kamera çantanız yıprandığında, bir kutuya yapıştırın ve web sitesinde verilen adresten şirkete postalayın. Firmamız hurda poşet alımı toptan alımlarda mümkün olduğu kadar çok malzemeyi yeniden kullanacak veya geri dönüştürecektir.
 

Telefon numarası: 0(539) 364 55 88

Firma adresi ve konumu: Ortamahalle Mah. Maltepe Caddesi No:10 Bayrampaşa/İSTANBUL

Hurdanayloncu Bayrampaşa / İstanbul

Hurdanayloncu firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://hurdanayloncu.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Hurdanayloncu Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Hurdanayloncu için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Hurdanayloncu Firması 04-03-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 04-03-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 224 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05393645588

Güvenlik Kodu: