ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

İlsa Prefabrikasyon & Prefabrik Yapı Elemanları - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(432) 226 55 11
Adres Şemsibey OSB Mah. Ahtamar Cad. No:16 Tuşba/VAN
SektörYapı ve İnşaat
Mailinfo @ ilsabeton.com.tr
Görüntülenme31 Kez Görüntülendi.
Websiteİlsa Prefabrikasyon & Prefabrik Yapı Elemanları
Eklenme Tarihi11-03-2023
Puan Ver
Konumu

İL-SA BETON Ticari faaliyetine ilk olarak Kap-San İnşaat' tan İL-SA BETON İNŞ. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. ismi ile 19 Şubat 2002 yılında ünvan değiştirerek çalışmalarına başlamıştır.

Ürün yelpazemizi genişleterek prefabrik yapılar, ön gerilmeli köprü kirişi, alt yapı elemanları (borular, menfezler, baca elemanları) çevre düzenleme elemanları (parke taşları, bordür taşları, karolar) üretimi yapmaktayız.


İlsa Prefabrikasyon & Prefabrik Yapı Elemanları firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.ilsabeton.com.tr kuruma dair websitesi şu şekildedir. İlsa Prefabrikasyon & Prefabrik Yapı Elemanları Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. İlsa Prefabrikasyon & Prefabrik Yapı Elemanları için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. İlsa Prefabrikasyon & Prefabrik Yapı Elemanları Firması 11-03-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 11-03-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 31 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 04322265511
Güvenlik Kodu: