ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

İstanbul Kurye Servisleri - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(543) 748 61 61
Adres kazım orbay sokak orta mahalle 11b şanlı ap soğanlık kartal istanbul
SektörKargo & Taşımacılık
Maililetiisim @ motokurye.org.tr
Görüntülenme23 Kez Görüntülendi.
Websiteİstanbul Kurye Servisleri
Eklenme Tarihi21-05-2023
Puan Ver
Konumu

İstanbul kurye kamyonlarımız ve özel araçlarımız ve kurye hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için, bizi telefondan arayabilir veya  e-posta gönderebilirsiniz. 

İstanbul Kurye Hizmetleri

Tüm İstanbul kurye gönderiler ve ambalajları, tarafımızca paketlenmeye ve taşınmaya uygun ve güvenli olmalıdır ve hiçbir gönderi, rezerve edilen aracın boyutlarını veya taşıma kapasitesini aşamaz. Eşyaları genellikle ambalajsız olarak taşıyabiliriz, ancak tarafımızdan özel koruyucu ambalaj sağlanması gerekebileceğinden, bu konu İstanbul kurye müşteri hizmetleri ekibimizle önceden görüşülmelidir.

İstanbul Moto Kurye

İstanbul kurye hizmetleri bu tür mallar için nakliye sırasındaki kayıp veya hasar teminatı, teslim alınmadan önce tarafımızca yazılı olarak onaylanmalıdır, aksi takdirde malların riski tamamen size aittir. Ek olarak, herhangi bir sorumluluk, toplama öncesinde tarafımızca ek sorumluluk kapsamı da yazılı olarak onaylanmadığı sürece,  kesinlikle şart ve koşullarımızla sınırlıdır. 

İstanbul Kurye Fiyat ve Çözümleri

İstanbul kurye çözümleri, külçe, antika, kasiyer veya seyahat çekleri, para birimi, pullar, ateşli silahlar, havaleler, sigaralar, hayvanlar, değerli taşlar veya metaller veya hamiline yazılı kıymetli evrakları hiçbir koşulda taşımayacağız ve (ihmalden veya başka bir şekilde neden olunsun) hiçbir sorumluluğumuz olmayacak ) kaybolması, hasar görmesi, yanlış teslim edilmesi veya teslim edilmemesi veya geç teslim edilmesi. 

Büyük, ağır veya uzun tüm ürünleri İstanbul kurye sürücüleri taşıyacaktır. Ancak sigorta nedeniyle çabuk bozulan mallar, yiyecekler, sıvılar, bitkiler, ilaçlar, ilaçlar veya alkollü içecekler için herhangi bir sorumluluk İstanbul kurye sigortası sağlayamıyoruz. Bu nedenle bunlar tamamen kendi sorumluluğunuzdadır.


İstanbul Kurye Servisleri firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://istanbul.motokurye.org.tr/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. İstanbul Kurye Servisleri Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. İstanbul Kurye Servisleri için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. İstanbul Kurye Servisleri Firması 21-05-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 21-05-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 23 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05437486161
Güvenlik Kodu: