ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

İstanbul Obezite Cerrahisi - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(543) 348 10 80
Adres Altunizade, Kısıklı Cd. No: 5\B D:2, 34662 Üsküdar/İstanbul
SektörBilişim Firmaları
Mailinfo @ istanbulobezitecerrahisi.com
Görüntülenme23 Kez Görüntülendi.
Websiteİstanbul Obezite Cerrahisi
Eklenme Tarihi01-02-2023
Puan Ver
Konumu

stanbul Obezite Cerrahisi olarak, ekibimizin deneyimi ve tecrübesi sayesinde İstanbul'da hastanelerimizde anlaşmalı olarak obezite tedavisi ve cerrahisi konularında hizmet sunmaktayız. Her bir hasta, merkezimize başvurduğunda, obezite şikayetinin altında yatan sebepler, yeme alışkanlıkları, psikolojik sorunlar ve sağlık durumu gibi konuları içeren detaylı bir değerlendirme süreci geçirir. Bu değerlendirmeler sonucunda, hastaya özel ve uygun bir tedavi programı tasarlamak için kapsamlı bir yaklaşım benimsemekteyiz.

Tüp Mide Ameliyatı Nedir? Nasıl Yapılır?

Tüp mide ameliyatı (tubal gastric bypass), ağızdan veya karından yapılan bir bariatrik cerrahi prosedürdür. Bu prosedür, mide bölgesinin boyutunu küçültür ve kalori emilimini azaltarak kilo kaybı sağlar. Ameliyat sırasında, mide boşluğunun bir kısmı kapatılır ve çıkan bir tüp gibi yapılan bir yapı ile bağırsaklara bağlanır. Bu, yiyeceklerin direk olarak bağırsaklara giderek, kalori emiliminin azaltılmasını sağlar.

Ameliyat, genel anestezi altında yapılır ve genellikle 2-3 saat sürer. İyileşme süreci, hastanın vücut tipine, kilosuna ve sağlık durumuna bağlı olarak değişebilir.

Mide Balonu Nedir? Nasıl Yapılır?

Mide balonu, bariatrik cerrahi alternatifi olarak kabul edilen bir ağızdan yapılan endoskopik prosedürdür. Prosedür sırasında, hastanın midesine bir balon yerleştirilir ve su ile doldurulur. Balon mide içindeki hacmi artırarak, açlık hissini azaltır ve hastanın daha az yemesi sonucu kilo kaybı sağlar.

Mide balonu prosedürü, endoskopi yoluyla yapılır ve genellikle 30 dakika sürer. Anestezi gerektirmez ve hasta aynı gün evine dönebilir. Balon ortalama 6 ay kalır ve daha sonra çıkarılır. Mide balonu, kilo vermek isteyen ama cerrahi olmak istemeyen hastalar için bir seçenek olarak kabul edilir, ancak uzun dönemli etkinliği ve güvenliği hakkında yeterli veri bulunmamaktadır.

https://www.istanbulobezitecerrahisi.com/


İstanbul Obezite Cerrahisi firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.istanbulobezitecerrahisi.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. İstanbul Obezite Cerrahisi Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. İstanbul Obezite Cerrahisi için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. İstanbul Obezite Cerrahisi Firması 01-02-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 01-02-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 23 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05433481080
Güvenlik Kodu: