ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

İstanbul Otomatik Tente - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(212) 674 90 04
Adres Seyitnizam Mah. Demirciler Sanayi Sitesi 4.Yol No:7 Zeytinburnu
SektörYapı ve İnşaat
Mailmail @ tenteistanbul.com.tr
Görüntülenme15 Kez Görüntülendi.
Websiteİstanbul Otomatik Tente
Eklenme Tarihi18-11-2022
Puan Ver
İstanbul Otomatik Tente Pergola

1980 yılında İstanbul’ da kurulan tente markamız, günümüzde büyüyerek en çok talep edilen tentelerin üretimini ve montajını yapmaya devam ediyor. Bu anlamda %100 müşteri odaklı çalışmalarımız sayesinde her geçen gün firmamıza ve siz müşterilerimize değer katıyoruz. Yüksek kalitede ve binlerce renk seçenekleri ile otomatik pergole tente üretimi yaparak siz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda kurulumunu ve montajını gerçekleştiriyoruz. Biliyoruz ki 40 seneyi aşkın bu sektörde olmamızın en büyük sebebi, işimizi ahlaki yönden dürüst ve saygılı bir şekilde geçekleştirmemiz. Bizler için önemli olan maddiyattan ziyade müşteri memnuniyetidir. Bunca senedir sektöre yön veren firmalardan biri olarak günümüzde bu duruşumuzu hiç eksiltmeden devam ediyor ve gelecek nesillerimize aktarıyoruz.

Misyonumuz

1980 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan firmamızın ilk hedefi, kurumsal bir yapı ile ilerleyerek, işini düzgün yapan, gelen eleştirileri kendini yükseltmek adına bir basamak olarak kullanan bir işletme olarak ahlaki çalışma düzenini önce yöneticiler bazında hayata geçirip ardından çalışanlarımıza aşılamak idi. Ne mutlu ki aradan geçen 42 sene boyunca İstanbul’ un sayılı Tente Pergola markalarından biri olduk. Bu anlamda her daim kaliteli malzemeler ve kaliteli işçilik ilk hedefimizdi. Şimdilerde yazları siz değerli müşterilerimizi sıcaktan ve güneşin yakıcı etkisinden koruyan, kışın ise soğuk, yağmur ve kardan koruyan, geniş renk skalası ile gözlere de hitap eden otomatik tente pergolaların bir numaralı üreticilerindeniz.

Vizyonumuz

Alanımızda en iyiler arasında yer almak değil en iyi olmak için çabalıyoruz. Bu anlamda İstanbul Otomatik Tente Pergola olarak her gün daha iyisi için çabalıyor ve sektördeki gelişmeleri takip ederken aynı zamanda gelişmelere yön de veriyoruz. Çalışanlarımıza ve uzman kadromuza gerekli zamanlarda hizmet içi eğitim vererek tamamen kurumsal bir anlayış ile üretimlerimizi gerçekleştiriyor, zamana meydan okuyarak 42 senelik tecrübemizi bir artı olarak kullanıyoruz. Bu iş için kullandığımız malzemelerimizin daha da sağlam olması için her gün firma bünyesinde iyileştirmeler yapıyor ve yeni gelecek siparişleri ekibimiz ile birlikte sabırsızlıkla bekliyoruz. Çünkü biliyoruz ki her yeni sipariş 42 sene sonunda bile bizlere bir şeyler öğretecek ve daha da iyi olmamıza yardımcı olacak.

Kurumsal Çözümler

Standart bir tente seçimi yapmak zorunda değilsiniz. İstanbul Otomatik Tente Pergola ailesi olarak her daim müşteri taleplerini kurumsal olarak ele alıp firma iyileştirmesi için kendimize bir eğitici olarak kullanmaktayız. Bu bağlamda tente seçiminizde probleminizin çözümü için her daim sizlerle birlikte üretim aşamasını gerçekleştirmekte ve talepleriniz doğrultusunda en doğru üretimi yapmayı amaç edinmekteyiz. Kurumsal yaklaşım yöntemimiz ile öncelikle isteklerinizi analiz ederiz. Ardından sizlerle birlikte gerçekleştirdiğimiz tasarım aşamasından sonra uygulama aşamasının en doğru ve hızlı şekilde gerçekleştirilmesini sağlarız. İstanbul Otomatik Tente Pergola olarak bizim işimiz burada bitmez. Uygulama sonrası da her daim teknik destek için siz müşterilerimizin yanındayız.


İstanbul Otomatik Tente firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.istanbulotomatiktente.net kuruma dair websitesi şu şekildedir. İstanbul Otomatik Tente Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. İstanbul Otomatik Tente için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Güvenlik Kodu: