ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Karavlar Rulman Hırdavat - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(212) 549 87 20
Adres Başak Mahallesi Demirciler Sanayi Sitesi D1 Blok No:271 | Başakşehir, İstanbul
SektörDiğer
MailInfo @ karavar.com.tr
Görüntülenme744 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/karavlar-rulman-hird/
Eklenme Tarihi15-08-2020
Puan Ver
Konumu

Karavlar Rulman Hırdavat,  Teknik Hırdavat üzerine  tüm ürünlerin satışı faaliyetleri göstermektedir. Kalavlar Rulman Hırdavat telefon numarası?

Karavlar Rulman Hırdavatın başlıca hizmet verdiği hizmetler şunlardır:

Teknik Hırdavat, Polisan Boya, Kayış,kasnak, Zincir, Dişli, Kaplin, Bağlantı Elemanları, Halat Ve İp Çeşitleri, Kesici Takımları, Kalıp Elemanları, Mobilya Tekerlekleri, Kaynak Ekipmanları, Aşındırıcılar, Zımparalar, Vanalar, Rekorlar,hidrolik,pnömatik, Havalı El Aletleri, Makine Çeşitleri, Elektrikli El Aletleri, Tesisat Malzemeleri Alanlarında Hizmet Vermekteyiz.


Karavlar Rulman Hırdavat firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Karavlar Rulman Hırdavat Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Karavlar Rulman Hırdavat için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Karavlar Rulman Hırdavat Firması 15-08-2020 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 15-08-2020 Tarihinden bu güne kadar toplam 744 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02125498720
Güvenlik Kodu: