ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Kayra Mücevher - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(533) 776 59 6
SektörKuyumculuk
Mailinfo @ kayramucevher.com
Görüntülenme551 Kez Görüntülendi.
WebsiteKayra Mücevher
Eklenme Tarihi01-06-2022

Firma Adresi : Atatürk Mah. Meriç Cad. Mozaik Çarşı Zemin Kat No: 21/40 Ataşehir / İSTANBUL

Kayra Mücevher tarafından üretilen ürünler tüm Türkiye’ye yayıldı. Başta Eskişehir ve İzmir olmak üzere hemen her ilin en büyük mağazalarına ürün imalatı yapan Kayra Mücevher, 2008’de Ataşehir ve Çengelköy’de olmak üzere 2 perakende mağazası açtı. Diğer firmalar için üretime devam ederken bir yandan da kendi mağazasında “fabrikadan halka” felsefesi ile satış yapan Kayra Mücevher, müşterilerine kaliteyi ucuza alabilme imkânı tanıdır.

Sektöre pek çok yenilik getirerek fark yaratan Kayra Mücevher, perakende satış mağazasına, başka hiçbir mağazada olmayan bir atölye kurdu. Böylece tamir, tadilat ve temizlik hizmetini anında sunabilen Kayra Mücevher, maddi ve manevi değeri bulunan takılarını bırakıp gitmek istemeyen müşteriler için en ideal adres konumunda.

Telefon numarası: 0(533) 776 59 6

Firma adresi ve konumu: Atatürk Mah. Meriç Cad. Mozaik Çarşı Zemin Kat No: 21/40 Ataşehir / İSTANBUL

Kayra Mücevher Ataşehi̇r / İstanbul

Kayra Mücevher firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.kayramucevher.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Kayra Mücevher Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Kayra Mücevher için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Kayra Mücevher Firması 01-06-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 01-06-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 551 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 0533776596

Güvenlik Kodu: