ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Kmu Kardeşler Mehmet Usta - Aksaray Restaurant - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası05379986868
Adres Taşpazar Mahallesi, 40 Mt. lik Yol Üzeri 854 sok. Ethemoğlu Suit Altı
SektörRestoranlar
Mailkardeslermehmetusta @ gmail.com
Görüntülenme159 Kez Görüntülendi.
WebsiteKmu Kardeşler Mehmet Usta - Aksaray Restaurant
Eklenme Tarihi01-12-2022
Puan Ver
Konumu

Aksaray etli ekmek kentimizin en ünlü lezzetleri arasında yer alıyor. KMU Kardeşler Mehmet Usta Etli Ekmek restoranımız kentimizde yaşayan ve ziyarete gelen kişilerin damak zevklerine hitap etmektedir. Tüm yemeklerimizi doğal malzemelerden hazırlıyor ve sağlığınıza en az sizler kadar önem veriyoruz. Restoranımızda kendinizi özel hissetmenizi verdiğimiz üstün kalitede hizmetle sağlamaktayız. Menülerimiz kentimizin yöresel lezzetlerinin yanında çorbalar, et yemekleri, tatlılarla hazırlanıyor.

Aksaray etli ekmek her öğün sevilerek yenmektedir. Bunun yanında restoranımızda sabah kahvaltılarını da yöresel ve doğal ürünler ile hazırlıyor. Serpme kahvaltı keyfini restoranımızda en lezzetli kahvaltılıklarla yaşayabilirsiniz. Yemeklerimizin lezzeti kadar hijyenin de çok önemli olduğunu biliyoruz. Bundan dolayı işyerimizde hijyen kuralları eksiksiz şekilde uygulanıyor.

Aksaray Etli Ekmek Sipariş

Aksaray etli ekmek sipariş vermenizle bu müthiş lezzeti adresinize getirmekteyiz. Yılların deneyimine sahip, eli çok lezzetli Soner Şef tarafından hazırlanan yemekleri adresinize kısa sürede teslim ediyoruz. Müşteri memnuniyetine önem veriyor tüm siparişlerinizi sıcak olarak adresinize teslim ediyoruz. Çorba, yemek ve tatlı çeşitlerimizden oluşan zengin menüyle kendinize ve sevdiklerinize mükemmel ziyafetler verebilirsiniz. Yemek yemenin keyfinin artması için restoranımızın dekorasyonuna da çok önem veriyoruz. Otantik dekorasyonumuz ile burada adeta kendinizi masalsı bir dünyada hissedebiliyorsunuz. Restoranımıza gelerek ya da sipariş vererek tüketebileceğiniz lezzetler arasında şunlar yer alıyor.

  • Bamya çorbası
  • Çorba çeşitleri
  • Etli ekmek
  • Kuzu tandır
  • Steak et çeşitleri
  • Bıçak arası ve Mevlana pidesi
  • Kuzu çanak
  • Tatlı çeşitleri

Aksaray Etli Ekmek Fiyatı

Aksaray etli ekmek nerede yenir sorusunun cevabı KMU Kardeşler Mehmet Usta restoranı olarak lezzetlerimizin tadına bakan kişilerce veriliyor. Soner Şef tarafından yapılan yemekleri yiyen kişiler sürekli gelerek damaklarını şenlendirmek istiyorlar. Şefimiz ve tüm personelimiz de müşterilerimizin kendilerini özel hissetmeleri için üstün gayret gösteriyorlar.

Aksaray etli ekmek fiyatı konusunda çeşitli sonuçlara ulaşabilirsiniz. Bizler müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Bunun için unutulmaz ve adeta bağımlılık yapan yemeklerimizi uygun fiyatlarla sunuyoruz. Bütçenize uygun fiyatlarla yemeklerimizi yiyebilirsiniz. Merkezi konumda ulaşılması son derece kolay olan restoranımızın gördüğü ilgi artmaya devam ediyor. Yemeklerin lezzetinden ve aldığı hizmetten memnun olan müşterilerimiz sürekli bizleri tercih ediyorlar.


Kmu Kardeşler Mehmet Usta - Aksaray Restaurant firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://kardeslermehmetusta.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Kmu Kardeşler Mehmet Usta - Aksaray Restaurant Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Kmu Kardeşler Mehmet Usta - Aksaray Restaurant için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Kmu Kardeşler Mehmet Usta - Aksaray Restaurant Firması 01-12-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 01-12-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 159 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05379986868
Güvenlik Kodu: