ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Lastik Sensörü - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(555) 777 33 90
Adres Bahçeşehir 1. Kısım mah. Vaditepe 4.bölge A Kapısı L3 No:39 Başakşehir İstanbul
SektörOtomotiv Firmaları
Maillastiksensoruseo @ gmail.com
Görüntülenme315 Kez Görüntülendi.
WebsiteLastik Sensörü
Eklenme Tarihi30-06-2022
Puan Ver
Konumu

2015 yılında Çağrı Tayoğlu ve Serhat Gönlügür olarak SET TPMS markası altında birleşip, ülkemizde bulunan araçların lastik basınç sensörleri ile ilgili, konusunda uzman ekibimizle halen ülkemizde en iyi hizmeti vermeye devam etmekteyiz. Bu doğrultuda Türkiye genelinde bulunan servis noktalarımızı arttırarak, sizlere doğru ürün ve kaliteli hizmeti yerinde sağlamak gayretindeyiz.

 

 

Tpms alanında bir çok markanın Türkiye distribütörlüğünü başarılı bir şekilde yaptıktan sonra Ocak 2022 itibari ile Foxwell ileri araç diagnostiği cihazlarının Türkiye tek distribütörü olarak yolumuza devam etmekteyiz. Siz sevgili bayilerimizin iş yerlerinde karşılaşabileceği lastik basınç sensörü problemlerine daha kolay, daha hızlı ve daha ekonomik çözümler getirmek için çalışmaktayız.


Lastik Sensörü firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.lastiksensoru.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Lastik Sensörü Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Lastik Sensörü için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Lastik Sensörü Firması 30-06-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 30-06-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 315 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05557773390
Güvenlik Kodu: