ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Lsk Holding - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(262) 646 34 41
Adres E5 Karayolu Üzeri, Sultan Orhan Mh. Kesit Keresteciler Sanayi Sitesi, İdari Bina NO:1997, 41400 Gebze/Kocaeli
SektörYapı ve İnşaat
Mailinfo @ lsk.com.tr
Görüntülenme58 Kez Görüntülendi.
WebsiteLsk Holding
Eklenme Tarihi07-07-2022

Faaliyetlerine 2013 yılında Rusya’nın Krasnoyarsk iline bağlı Tayezhnyy bölgesinde (ki bu bölge dünyanın en iyi sarıçam ormanlarının bulunduğu bölgedir) kurduğu fabrika ile başlayan firmamız, 2016 yılında Rusya’nın en büyük ağaç işleme firmalarından biri ile partner firma olarak iş alanını genişletmiştir. Bu firma ile ortaklık sayesinde günde 40.000 m2 mamul ve yarı mamul üretimine geçmiştir.

2019 yılında LSK Yapısal Ahşap Ltd. Şti. olarak Kocaeli’nin Gebze ilçesinde Türkiye Genel Müdürlük ofisini açan firmamız 2021 yılında LSK Makro A.Ş. ile ihracat ve ithalat firmasını kurmuştur. 2021 yılı içinde holdingleşmeye gidilerek LSK Holding kurulmuş ve diğer firmalarımız holding çatısı altına alınmıştır.

LSK Holding olarak gücümüzü çeşitliliğimizden, ekip çalışmasından ve sürekli gelişim ilkemizden alıyor;  ekibimizin gelişimini her aşamada destekleyen uluslararası bir çalışma ortamı sunuyoruz.Kurum kültürümüz, ekibimizin adil, güvenilir, samimi ve doğru ilişkiler kurması üzerinde şekillendirilirken, dürüstlük ekip üyelerimizin kurumumuzla olan ilişkisinde en yüksek değerimizdir.

Afrika, Ortadoğu ve Avrupa’ya satışlar yapmakta olan LSK Makro, her geçen gün dağıtım ve satış ağını genişleterek tüm dünyaya ürünlerinin satışını yapmak için stratejik adımlar atmaya devam etmektedir.

LSK Holding, iç mekân ve dış mekân lambirileri, ahşap zemin kaplama malzemesi (rabıta), dış mekân ahşap zemin kaplama malzemesi (deck), silinmiş keresteler, tomruk ev yapımı için tornalanmış tomruklar, ahsap bina yapımı için CLT laminasyon ahşap plakalar ve ahşap çatı sistemleri için laminasyon kiriş üretimi gerçekleştirmektedir.

Yurtdışı yatırımımız olan LSK Makro A.Ş. şirketimiz Türkiye’nin 4 bin km kuzeyinde bulunan Sibirya’da Dünya’nın en kaliteli sarıçam ormanlarının kiralanması ve hasat edilmesi ile başlayan ürünlerimizin serüveni son teknolojiye sahip ahşap fabrikalarımızda devam etmektedir. Günlük 40 konteyner(2.000 m3) üretim yapan fabrikalarımızda tüm ürünlerimiz ısıl işleme tabi tutularak nem oranı %10 oranında indirilmekte ve hepsi dış etkenlerden korunması adına vakumlu ambalajlar ile paketlenmektedir.

LSK Makro Ağaç San. Anonim Şirketimiz optik okuyucular yardımı ile sınıflarına ayrılan ürünlerimizi silinmiş, fırınlanmış ve pürüzsüz yüzeyleri ile son kullanıma hazır vaziyette Sibirya Fabrikamızdan Gebze limanına ulaştırarak birçok ülkeye ihraç etmektedir.

 


Lsk Holding firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://lsk.com.tr kuruma dair websitesi şu şekildedir. Lsk Holding Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Lsk Holding için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Güvenlik Kodu:
Lsk Holding