ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Manisa Bilgisayar Ve İnternet Hizmetleri - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0 (555) 896 80 76
Adres Akıncılar Mh. Yeşiltepe Cd. No: 15/C Şehzadeler Manisa
SektörBilişim Firmaları
Mailbilgi @ manisabilgisayar.com
Görüntülenme848 Kez Görüntülendi.
WebsiteManisa Bilgisayar Ve İnternet Hizmetleri
Eklenme Tarihi04-04-2021
Puan Ver
Konumu

Manisa Bilgisayar ve İnternet Hizmetleri 2007 yılında Manisa'daki bilgisayar hizmet sektöründeki eksikleri gidermek üzere kurulmuş bir firma olup gece gündüz demeden çalışarak kısa zamanda Manisa halkının güven duyduğu bir firma olmuştur. Temelde çizgisi, geniş vizyonu ve ilkeli yaklaşımlarıyla bilgisayar sektöründeki diğer firmalardan kolayca ayrılır. At gözlükleriyle körü körüne bir tarz ve ürüne bağlanmak değil ülkemizde ve dünyada değişen teknolojiyi mantık ve ticaret süzgecinden geçirerek sağlıklı kararlar alır ve ilkeli çizgisinden taviz vermeksizin sağlam adımlarla hedefine yürür..

Bilgisayar tamir bakım ve onarımı konusunda uzman ekibi ile hizmet verir. Uygun fiyatlara sarf malzeme tedariği, bilgisayar toplama, notebook satışıda yapmaktadır.


Manisa Bilgisayar Ve İnternet Hizmetleri firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://manisabilgisayar.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Manisa Bilgisayar Ve İnternet Hizmetleri Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Manisa Bilgisayar Ve İnternet Hizmetleri için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Manisa Bilgisayar Ve İnternet Hizmetleri Firması 04-04-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 04-04-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 848 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05558968076
Güvenlik Kodu: