ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Medicana Samsun Hastanesi - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(850) 460 63 34
Adres Yenimahalle, Şht. Mesut Birinci Cd. No:85, 55080 Canik/Samsun
SektörHastaneler
Görüntülenme1,188 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/medicana-samsun-hast/
Eklenme Tarihi22-10-2021
Puan Ver
Konumu

MEDICANA SAĞLIK GRUBU

İyilikle, sağlıkla...
 
Türkiye’de özel hastaneciliğin öncülerinden olan Medicana Sağlık Grubu, 1992 yılından beri geleceğin sağlık hizmetleri standartlarını belirliyor. Kaliteli hasta bakımı, etkin güvenliği, doğru teşhis ve tedavi önceliğiyle dünyanın önde gelen kurumlarıyla eşit olmakla beraber uluslararası normlara tam uyumlu hizmet veriyor.

Hastanelerimiz kullanılan teknolojiler, uzman hekim kadrosu ve tüm sağlık personeli düzenli ölçülen ve raporlanan bir sistem ile sürekli değerlendiriliyor. Hem yurt içinde hem yurt dışında toplumun her kesimine aynı eksiksiz donanım ve uzmanlıkla sağlık hizmeti sunarken şeffaf, güvenilir ve hasta memnuniyeti beklentileri üzerine kurulan yapımız Medicana’yı sektörde öne çıkarıyor.


Medicana Samsun Hastanesi firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Medicana Samsun Hastanesi Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Medicana Samsun Hastanesi için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Medicana Samsun Hastanesi Firması 22-10-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 22-10-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 1,188 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 08504606334
Güvenlik Kodu: