ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Mey Ki̇mya Sanayi̇ Ve Diş Ti̇caret Li̇mi̇ted Şi̇rket - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası05309770518
Adres Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. EGS Blokları ( Dünya Ticaret Merkezi ) No:12 İçkapı No:14 Bakırköy / İSTANBUL
Sektörİthalat - İhracat
Mailinfo @ meykimya.com
Görüntülenme254 Kez Görüntülendi.
WebsiteMey Ki̇mya Sanayi̇ Ve Diş Ti̇caret Li̇mi̇ted Şi̇rket
Eklenme Tarihi31-01-2022
Puan Ver

Kimya sektörüne ait ürünlerin imalat formülleri ve üretim yöntemleri hakkında kendi AR-GE çalışmalarını yapmakta olan firmamız, bu çalışmaların sonuçlarını iş ortaklarıyla paylaşarak, mevcut işlerin gelişmesine katkı sağlar ve yeni bir iş kolu oluşturmanızda da sizlere öncülük eder.
Dünyanın en büyük ve en başarılı üreticileri, yenilikçi, sürdürülebilir, verimli ve rekabetçi kalmak için ihtiyaç duydukları teknik desteğin sağlanması konusunda ya güvenmektedirler.Kimya sektörüne ait ürünlerin imalat formülleri ve üretim yöntemleri hakkında kendi AR-GE çalışmalarını yapmakta olan firmamız, bu çalışmaların sonuçlarını iş ortaklarıyla paylaşarak, mevcut işlerin gelişmesine katkı sağlar ve yeni bir iş kolu oluşturmanızda da sizlere öncülük eder.
 


Mey Ki̇mya Sanayi̇ Ve Diş Ti̇caret Li̇mi̇ted Şi̇rket firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.meykimya.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Mey Ki̇mya Sanayi̇ Ve Diş Ti̇caret Li̇mi̇ted Şi̇rket Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Mey Ki̇mya Sanayi̇ Ve Diş Ti̇caret Li̇mi̇ted Şi̇rket için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Güvenlik Kodu: