ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Mutfak Cini - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(539) 855 07 68
Adres Barbaros Mah, Nuhkuyusu Cd No: 6 D:Kat 4, 34662 Üsküdar/İstanbul
SektörBloglar
Mailinfo @ mutfakcini.com
Görüntülenme32 Kez Görüntülendi.
WebsiteMutfak Cini
Eklenme Tarihi18-04-2023
Puan Ver
Konumu

Mutfak Cini, farklı mutfaklar sayesinde bir araya gelmiş, ortak noktası lezzetleri olan yemek tariflerinin özgün fotoğraflar ile mutfakların buluşma noktası.

2022 yılında İstanbul, Türkiye’de hayata geçen Mutfak Cini, tarifleri, listeleri, blogları ile kullanıcılarına özgün içerikler sunmayı hedeflemiştir. Bu doğrultu bünyesinde bulunan tüm sayfalar, Mutfak Cini tarafından oluşturulmuş ve paylaşılmış içeriklerden oluşmaktadır.

Temel amacımız yeni üyeler ve yeni mutfaklar kazanarak kullanıcılarımıza özgün doğru ve bilgilendirici içeriklerle buluşturmak, Türk ve Dünya mutfağını daha çok kişiye ulaştırmaktır.

Bu doğrultuda sizler de Mutfak Cini üyesi olarak kendi profilinizi oluşturabilir, tariflerinizi kendi profiliniz altında yayınlayarak, yemek yapmanın püf noktalarını takipçileriniz ile paylaşabilir, yüzlerce takipçisi olan mutfağa sahip olabilirsiniz.


Mutfak Cini firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://mutfakcini.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Mutfak Cini Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Mutfak Cini için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Mutfak Cini Firması 18-04-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 18-04-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 32 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05398550768
Güvenlik Kodu: