ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Özel Bul Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(212) 706 00 69
Adres Şirinevler Mah Adnan Kahveci Bulvarı No:14-16 ABC AVM Zemin Kat/4-5-6-7, Adnan Kahveci Blv. No:216, 34188 Bahçelievler/İstanbul
SektörSağlık Kuruluşları
Mailinfo @ dentbul.com
Görüntülenme26 Kez Görüntülendi.
WebsiteÖzel Bul Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği
Eklenme Tarihi07-02-2023
Puan Ver
Konumu

10 yılı aşkın tecrübesiyle Dentbul, ucuz fiyatlarla yüksek standartlarda sağlık hizmeti sunma ilkesini benimsemiş uluslararası hizmet veren bir sağlık kuruluşudur. 

Başta Avrupa ve Orta Doğu ülkeleri olmak üzere dünyanın birçok yerinden hastalarımızı, hasta yardımlarını ve isteklerini göz önünde bulundurduğumuz ekibimizle doğru ve güvenilir diş hizmeti ile buluşturuyoruz.

Sağlığı bir bütün olarak görüyoruz, diş tedavilerinizin çözümünde yanınızda oluyoruz. İmplant Tedavisi, Zirkonyum ve Porselen Kaplamalar, Diş Estetiği ve Ortodontiden çok çeşitli diş sorunlarına güvenilir seçenekler sunuyoruz. 


Özel Bul Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://dentbul.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Özel Bul Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Özel Bul Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Özel Bul Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Firması 07-02-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 07-02-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 26 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02127060069
Güvenlik Kodu: