ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Özel Fizyoterapist - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(850) 302 3029
SektörSağlık Kuruluşları
Mailinfo @ ozelfizyoterapist.net
Görüntülenme1,131 Kez Görüntülendi.
WebsiteÖzel Fizyoterapist
Eklenme Tarihi30-08-2021

Firma Adresi : Çamlıkule Mah, 220/79 Sk. No:4 D:3, 35410 Buca/İzmir

Hakkımızda

Özel Fizyoterapist, Türkiye'nin tüm il ve ilçelerinde fizyoterapi hizmeti veren fizyoterapist veya merkezleri bulmanızı sağlar. Bulunduğunuz bölgedeki fizyoterapistleri veya merkezleri inceleyebilir ve hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Misyonumuz

ÖzelFizyoterapist.net sitesi Türkiye genelinde, alanında en iyi fizyoterapistleri fizik tedavi hizmetine ihtiyaç duyan hastalarla/danışanlarla buluşturmak amacıyla kuruldu. Türkiye’nin farklı illerinde ihtiyacı olan her hasta/danışan özelfizyoterapist.net sayesinde bölgedeki en iyi fizyoterapistlere kolayca ulaşabiliyor.

Yüksek Kalite

Kurucuları fizyoterapist olan özelfizyoterapist.net, hastaların en iyi fizyoterapiste ulaşabilmesi adına titizlikle çalışmaktadır.

Hasta Odaklı Yaklaşım

Sistemimiz, bölgenizdeki en iyi fizyoterapistleri sizlerle buluşturmak için kurulmuştur. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Fizyoterapistler kısa süre içinde size ulaşacak, gerekli bilgilendirmeler yapıldıktan sonra talep ederseniz kısa zaman içerisinde fizyoterapi süreciniz başlayacaktır. Fizyoterapi programı tamamen hastaya/danışana özgü olarak planlanmaktadır.

Lisanslı Fizyoterapistler

Kayıtlı fizyoterapistler en az 4 yıllık lisans mezunu olmaları dışında kurs ve eğitimlerle her geçen gün güncelliklerini korumaktadırlar.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, ozelfizyoterapist.net sitesinin çalışma ağını Türkiye’nin her iline ve ilçesine ulaştırmak. Bunun yanında ise fizyoterapi ve rehabilitasyonun daha geniş kitlelerce bilinir olmasını sağlamak. Fizyoterapistlik mesleğinin önemini ve tanımını bilinir kılmak.

Felsefemiz

Fizyoterapi ve rehabilitasyonu sadece hastalık odaklı görmüyoruz. Fizyoterapi, sadece hastalık zamanlarında değil, sağlıklı zamanlarda da koruyucu ve yaşam kalitesini arttırmaya yardımcı olmalıdır. Fizyoterapinin en temel elemanları olan egzersiz ve fiziksel aktivitenin faydasını her fırsatta dile getiriyoruz. Sağlıklı yaşamın, iyilik halinin her alanında fizyoterapinin yer aldığına inanıyoruz.

Telefon numarası: 0(850) 302 3029

Firma adresi ve konumu: Çamlıkule Mah, 220/79 Sk. No:4 D:3, 35410 Buca/İzmir

Özel Fizyoterapist Buca / İzmir

Özel Fizyoterapist firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://ozelfizyoterapist.net kuruma dair websitesi şu şekildedir. Özel Fizyoterapist Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Özel Fizyoterapist için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Özel Fizyoterapist Firması 30-08-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 30-08-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 1,131 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 08503023029

Güvenlik Kodu: