ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Özel Pırlanta Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(552) 882 58 27
SektörSağlık Kuruluşları
Mailinfo @ pirlantadis.com
Görüntülenme270 Kez Görüntülendi.
WebsiteÖzel Pırlanta Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği
Eklenme Tarihi21-12-2022

Firma Adresi : Altay Çeşme Mahallesi Efe Boz Sokak Evin Park Ada Sitesi No:11-15 CB Maltepe/İstanbul

Özel Pırlanta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

2021 yılında 3 üniteli olarak Anadolu yakası Maltepe ilçesinde 2 diş hekimi tarafından kurulmuştur.

Vizyon

Pırlanta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak sunduğumuz sağlık hizmeti hasta ve hasta yakınlarının memnuniyeti, ekibimiz ve altyapımız ile diş hekimliği alanında farklı bir anlayış ve model olmak Türkiye’de ve yurt dışında da referans olabilmeyi kendine amaç edinmiştir.

Misyon

Pırlanta Ağız ve Diş sağlığı polikliniği öncelikli olarak bulunduğu bölgede toplumunu ve ağız ve diş sağlığı konusunda bilinçlendirmek, sağlıklı ağız, dişler, diş etine sahip toplum oluşturma yolunda katkı sağlamak amacıyla;
Ağız ve diş sağlığı olarak koruyucu, iyileştirici Sağlık hizmetlerin ileri düzeyde yaygın ve bütünleşik bir yapı içinde topluma sunmaktır.

Değerlerimiz

Kurumumuz ve kurumumuzda birlikte çalıştığımız hekimlerimiz ile sağlık personelinin önemsediği değerlerimiz;

• Hasta memnuniyeti
• İş sağlığı güvenliği
• İnsan Sağlığı
• Güvenilirlik
• Dürüstlük
• Etik değerlere önem
• Sürekli gelişmek

Diş hekimliğinin sürekliliği gelişmesiyle birlikte ekip olarak polikliniğimizi son sistem ekipmanlarla ve kendi alanında uzman kadrosuyla yenilikçi tedavi metotlarını kullanarak diş hekimliğini etik değerlerini ön planda tutarak hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Telefon numarası: 0(552) 882 58 27

Firma adresi ve konumu: Altay Çeşme Mahallesi Efe Boz Sokak Evin Park Ada Sitesi No:11-15 CB Maltepe/İstanbul

Özel Pırlanta Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Maltepe / İstanbul

Özel Pırlanta Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.pirlantadis.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Özel Pırlanta Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Özel Pırlanta Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Özel Pırlanta Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Firması 21-12-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 21-12-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 270 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05528825827

Güvenlik Kodu: