ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Plastikdonusum - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(539) 364 55 88
Adres Ortamahalle Mah. Maltepe Caddesi No:10 Bayrampaşa/İSTANBUL
SektörDiğer
Mailinfo @ plastikdonusum.com
Görüntülenme19 Kez Görüntülendi.
WebsitePlastikdonusum
Eklenme Tarihi04-03-2023
Puan Ver
Konumu

HURDA POŞET
YERINDEN VE EDERINDE ALIMLAR
Hurda poşet ve fabrika firesi bobin ve paket naylonlarınız ederinde ve yerinden alınır. Nakliye ücreti talep edilmez. Böylelikle zamanınız ve paranız size kalır.
DOĞAYA KATKI SAĞLAYIN
Doğada geri dönüşümü gerçekleştirilebilen plastik hurda naylonlarınızı alıyor, granül haline getirip tekrar kullanıma sunuyoruz. Böylelikle doğanın korunmasına ve kaynakların vermli kullanılmasına katkı sağlıyoruz.
EN İYI FIYATLAR
Fabrikaların kullanım firelerine en iyi fiyatı veriyor, ekonomik dalgalanmalar sebebi ile yükselen ve alçalan plastik geri dönüşüm fiyatları hakkında detaylı bilgi veriyoruz.
 


Plastikdonusum firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://plastikdonusum.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Plastikdonusum Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Plastikdonusum için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Plastikdonusum Firması 04-03-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 04-03-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 19 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05393645588
Güvenlik Kodu: