ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Polimak - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(312) 354 09 76
Adres Başkent O.S.B. 52. Cadde No:3 Malıköy Temelli
SektörMakine Sanayi Firmaları
Mailbilgi @ polimak.com
Görüntülenme285 Kez Görüntülendi.
WebsitePolimak
Eklenme Tarihi01-05-2022
Puan Ver
Konumu

40 yıllık tecrübemizle endüstriyel ekipmanlar için komponentler üretiyor, üretim sistemleri geliştiriyor ve profesyonel destek sağlıyoruz. Firmamız aşağıdaki alanlarda uzmanlaşmıştır: Taşıma, yükleme, boşaltma, tartma, taşıma, karıştırma, dozajlama, toz toplama, dökme malzemelerin filtrasyonu ve anahtar teslimi projelerin üretim sürecinin başlangıcından devreye alınmasına kadar teknik ekipmanların imalatı. bitki. Hizmet yelpazesi öncelikle gıda, inşaat malzemeleri, demir-çelik, enerji, tarım, kimyasallar ve plastik alanlarına yöneliktir.

Araştırma ve geliştirme kapasiteleri ve uygulamaya özel tasarım seçenekleri Polimak'ın güçlü yönleridir. Mühendislik ekibimiz, farklı ihtiyaçlara en uygun sistem ve cihazları geliştirmektedir. Şirketin esnek organizasyon yapısı, ekipmandan anahtar teslimi sistemlere kadar ürün geliştirme ve üretime olanak sağlar.


Polimak firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://polimak.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Polimak Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Polimak için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Polimak Firması 01-05-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 01-05-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 285 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 03123540976
Güvenlik Kodu: