ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Sami Boşnak Gayrimenkul - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(535) 321 63 02
Adres Kerimdede Mahallesi Mengene Caddesi No: 92/G42020 Karatay/Konya
SektörGayrimenkul
Mailbilgi @ samibosnak.com
Görüntülenme405 Kez Görüntülendi.
WebsiteSami Boşnak Gayrimenkul
Eklenme Tarihi05-04-2022
Puan Ver
Konumu

Sami Boşnak Gayrimenkul marka adıyla giriş yaptığımız gayrimenkul sektörünün nabzını tutarak, profesyonel bir ekip danışman disiplini ile danışanlarımıza sonuç odaklı çözümler üretiyoruz.

Kuruluş yılımız 2010 yılından günümüze kadar sürekli gelişim ve organizasyonel mükemmelliyet prensibimizle sektörde fark yaratarak, gayrimenkul sahibi olmayı hayal eden ve planlayan müşterilerine emlak danışmanlığı hizmetlerini hızlı, kolay ve kalıcı çözümler üreten profesyonel ve tecrübeli ekibiyle misyonumuzu tamamlıyoruz. Sami Boşnak Gayrimenkul doğru eşleşmeyi gerçekleştirebilmek için her müşterisine özgün bir analiz sunar, süreci yakından takip eder, ek olarak zengin sunumlar yapar ve tüm tarafların mutluluğuna odaklanarak Konya ve bölgesinde bu zengin portföyüyle en kısa zamanda süreci sonuçlandırır.

Müşterilerini hayalini kurdukları ev ile buluşturacak gayrimenkulü onlara kiralamak, satmak ya da onlar için inşa etmek Sami Boşnak Gayrimenkul ve ekibi için bir görev değil; bir ayrıcalıktır.

 


Sami Boşnak Gayrimenkul firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://samibosnak.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Sami Boşnak Gayrimenkul Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Sami Boşnak Gayrimenkul için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Sami Boşnak Gayrimenkul Firması 05-04-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 05-04-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 405 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05353216302
Güvenlik Kodu: