ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Sarımsaklı Bosna Taksi - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(535) 560 13 96
Adres Küçükköy Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Bulvarı No:12
SektörTaksi Durakları
Mailayvalikziya @ gmail.com
Görüntülenme414 Kez Görüntülendi.
WebsiteSarımsaklı Bosna Taksi
Eklenme Tarihi14-05-2022
Puan Ver
Konumu

Ben Umut BakırSarımsaklı Bosna Taksi Durağı ve Sarımsaklı Garaj Evren Taksi’de Taksi işletmecisi olarak kayıtsız şartsız müşteri memnuniyeti ilkesi ile faaliyetimizi yürütmekteyiz. Her zaman yeni model, bakımlı, temiz araçlarımız ve mesleğinde kendini geliştirerek çağımız gerekliliklerine uyum sağlayan kadromuz ile hizmetinizde olmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Değerli misafirlerimiz için kaliteli hizmet anlayışımız ve güvenilir kadromuz ile haftanın 7 günü 24 saat ulaşım ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır bulunmaktayız.


Sarımsaklı Bosna Taksi firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://sarimsaklibosnataxi.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Sarımsaklı Bosna Taksi Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Sarımsaklı Bosna Taksi için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Sarımsaklı Bosna Taksi Firması 14-05-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 14-05-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 414 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05355601396
Güvenlik Kodu: