ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Seferihisar İlçesi Sosyal Yardımlaşma Vakfı - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(232) 743 52 74
Adres Camikebir, hükümet cd. 24 b, 35460 seferihisar/i̇zmir
SektörBirlikler ve Dernekler
Görüntülenme779 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/seferihisar-ilcesi-s/
Eklenme Tarihi18-11-2020
Puan Ver
Konumu

Bu vakıf İzmir ili Seferihisar  ilçesin de yer almaktadır. Seferihisar sosyal yardımaşma ve dayanışma vakfının amacı yoksullukla mücadele edilmesi, kaynakların etkin bir biçimde kullanılmasını sağla­mak, temel ihtiyaçlarını karşılamaktan yoksun nüfusun en yoksul diliminde yer alan vatandaşlarımıza doğruluk, eşitlik ve objektiflik kriterlerine bağlı kalarak sosyal yardımlarla desteklemektir. 

Bu kapsamda; yardım talebi ile ilgili müracaat yapmak isteyen kişiler bu adresten erişebilir veya bu numardan iletişim kurabilirler.


Seferihisar İlçesi Sosyal Yardımlaşma Vakfı firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Seferihisar İlçesi Sosyal Yardımlaşma Vakfı Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Seferihisar İlçesi Sosyal Yardımlaşma Vakfı için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Seferihisar İlçesi Sosyal Yardımlaşma Vakfı Firması 18-11-2020 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 18-11-2020 Tarihinden bu güne kadar toplam 779 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02327435274
Güvenlik Kodu: