ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Silky Glows E-Ticaret Ipek Üretim - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(532) 633 89 51
Adres FEVZIÇAKMAK MAH. 10677. SK. NO: 26 KARATAY/ KONYA
SektörTekstil Konfeksiyon Firmaları
Mailelsotecnic @ gmail.com
Görüntülenme350 Kez Görüntülendi.
WebsiteSilky Glows E-Ticaret Ipek Üretim
Eklenme Tarihi12-04-2022
Puan Ver
Konumu

HAKKIMIZDA

GELENEĞİ GELECEĞE TAŞIYAN ATÖLYE

Toplumun sosyal, kültürel ve ekonomik hayat tarzını yansıtan en kalıcı ve anlamlı belgeler arasında yer alan el sanatları, birlikteliği pekiştirici, dayanışmayı artırıcı özelliklerini sürdürülmesini sağlar. Yüzyıllar boyunca kavimler tüm duygularını, sevinçlerini, hüzünlerini, motiflerle ifade etmiş ve bizlere evrensel kültürün estetik ve zarafetine, köklü ve zengin mazisine dair fikir vermenin yanında, bu büyük mirasın varisleri olarak önemli görevler yüklemiştir.

DEĞİŞMEYEN TARİHİ DESENLER

Silky Glows olarak maziden aldığımız güçle yüzyıllardır süre gelen geleneğimizi günümüze taşıdık. Geleneksel değerlerimizi bugüne taşıma noktasındaki misyonumuzu gerçekleştirirken motiflerimizi, değerlerini en güzel şekilde göstermeleri için tüm gayretimizi sevgi ve bağlılıkla ortaya koyduk. Sanatla bezenmiş bu değerli ürünlerle buluşmak isteyen herkesin zevkine ve tercihine uygun olarak kişiselleştirilebilen eserleri sunmayı amaç edindik. Dünyaya mal olmuş sanatsal değerlerin sürdürülebilir olmasını hedefliyor, Silky Glows İpek Üretim Merkezi’nde üretilen ipek ürünlerimizle eşsiz güzellikteki tarihsel kültürün ulaşılabilir olmasını arzu ediyoruz.

Tarihi ipek yolunun günümüze taşıdığı ve dünya saraylarını süsleyen ipek, maharetli ellerde yeninden hayat buluyor, ipek kumaş, şal, tablo ve birbirinden özel el emeği, göz nuru ipek halılarımızla yaşama büyük değerler katıyoruz. Hammaddeden bitmiş ürüne kadar tam bir ipek üretim döngüsünü bünyemizde barındırıyoruz.

ÜRETİMDE TARİHSELLİK

Silky Glows İpek Üretim Merkezinde bu alanda bilinen en eski üretim teknikleri kullanılmaktadır. Kullanılan ipekler organik beslenme usullerine uygun olarak elde edilmiştir. Kumaşların üretilme aşamasında bilinen en eski el dokuma tezgahları kullanılmaktadır. Maksadımız ipek üretiminin bir sanat olarak nesilden nesile devam etmesini sağlamaktır. Dünyaya mal olmuş sanatsal değerlerin sürdürülebilir olmasını hedefliyor, Silky Glows İpek Üretim Merkezi’nde üretilen ipek ürünlerimizin taşıdığı bu misyonla gurur duyuyoruz. Dünyanın en değerli el dokuması ve el yapımı ürünleri ipek severlerle buluşturmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Dünyanın en sevilen doğal dokularıyla çalışarak, en yüksek kalite el yapımı ipek koleksiyonlar üretiyoruz. Klasik bir yaklaşımla ürettiğimiz eşsiz kalitedeki ürünlerimiz sayesinde stilinize, ruhunuza ve teninize iyi gelen ürünlerimizi sevgi ile sunmaya devam ediyoruz.

Silky Glows ürünleri ile dünyanın en değerli dokularını hem teninizde hissetmenizi hem de severek kullanacağınız ürünler oluşturmayı hedefledik. Ürünleri en ince ayrıntısına kadar büyük bir özenle hazırladık.

Her mevsim “cool” stilinizi tazeleyecek %100 el yapımı ipek ürünlerin sağlıklı yapısı ve benzersiz yumuşak dokusunu keyifle üzerinizde taşıyabilirsiniz.

YILLARCA AYNI KALİTE

Silky Glows olarak ipeği konu alan her ürünü titizlikle tasarlayıp üretmekteyiz. İpek ürünler çok değerlidir ve tavsiye edildiği gibi bakıldığı takdirde uzun yıllar boyunca keyifle kullanılabilir. Ürünlerimizin dokusu doğaldır ve diğer sentetik karıştırılmış ürünlerle kıyaslanmamalıdır. Ürünlerimizde kimyasal içerik kullanılmamıştır.

ÖZEL İMALAT

Üretim tesisimizde ipek, pamuk ve yün içerikli doğal her ürününüzü dilediğiniz şekilde özenle ve el yapımı tekniğiyle üretmekteyiz. Gerek kendi tasarladığınız bir ürünü gerekse mevcut bir başka tasarımı size özel olarak üretebilmekteyiz.

Sadece belirli kreasyon ve ürün grupları değil gelen talepler doğrultusunda özel tasarım ürünler üretmekteyiz. İpeğin iplik oluşum aşamasından boyanmasına, kumaş olarak dokunmasından bitmiş ürün haline gelmesine değin tüm süreçlerde mamul veya yarı mamul seviyesinde özel imalat yapmaktayız.

TOPTAN SATIŞ

Gerek kreasyonumuzda mevcut olan tüm ürünlerin gerekse ihtiyacınıza özgü üreteceğimiz özel tasarım ürünlerin toptan satışını yapmaktayız.

İpeğin teninize verdiği keyfi yaşamın her alanında hissetmeniz dileğiyle…

Silky Glows

 


Silky Glows E-Ticaret Ipek Üretim firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.silkyglows.com.tr/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Silky Glows E-Ticaret Ipek Üretim Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Silky Glows E-Ticaret Ipek Üretim için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Silky Glows E-Ticaret Ipek Üretim Firması 12-04-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 12-04-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 350 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05326338951
Güvenlik Kodu: