ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Şira Yayınları - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(532) 612 39 20
Adres Hobyar Mahallesi Cemal Nadir Sokak Büyük Milas Han No:28, Fatih/İstanbul
SektörBasın ve Yayın Kuruluşları
Mailbilgi @ sirayayinlari.com
Görüntülenme746 Kez Görüntülendi.
WebsiteŞira Yayınları
Eklenme Tarihi12-07-2021
Puan Ver
Konumu

2008 yılında yayın hayatına başlayan Şira Yayınları, hiçbir kurum, kişi ya da topluluğun güdümünde olmadan, hiçbir öğretiyi ya da fikri peşin olarak reddetmeden ve ön kabulle bağlanmadan özgür bir şekilde yayıncılık faaliyetini sürdürmekte, elde ettiği fikirleri, kim nasıl anlarsa anlasın, kim ne düşünürse düşünsün, kitapları vasıtasıyla okuyucularıyla paylaşmayı görev kabul etmektedir.

Hayata ve hayatı anlama çabasına dair her şey Şira Yayınları’nın ilgi alanına girer. Şira Yayınları, Atatürk’ün belirttiği gibi “Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür” bir düşünce yapısının ürünü olan her konu ile ilgilenir.


Şira Yayınları firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://sirayayinlari.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Şira Yayınları Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Şira Yayınları için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Şira Yayınları Firması 12-07-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 12-07-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 746 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05326123920
Güvenlik Kodu: