ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Star Osgb - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(282) 264 59 00
Adres 100. Yıl Mahallesi Destan Sokak No : 10/C Süleymanpaşa/Tekirdağ
SektörDiğer
Mailstar @ starosgb.com
Görüntülenme34 Kez Görüntülendi.
WebsiteStar Osgb
Eklenme Tarihi05-04-2023
Puan Ver
Konumu https://goo.gl/maps/wXmCgiXmJiv5AXo17

Star OSGB iş sağlığı ve güvenliği hükümlerine uygun olarak işyerlerinde insani ve maddi kayıpları minimum düzeye indirmeyi öncelikli amaç olarak belirlemiştir.

Bu sebeple Star OSGB, çalışanlarını hem kendi içinde kurduğu bir 3. göz ekibi ile hemde bağımsız denetçiler tarafından belirli periyotlar ile denetime tabii tutarak, hizmette hata payının minimal düzeye inmesini ve mesleki körlüğün önlenmesini sağlar. 

İnsani ve maddi kayıpları önleyerek ve çalışanların sağlığını güvenceye alarak iş verimini ve işletmenin performansını arttırmak, iş sağlığı ve güvenliği alanında bir kültür oluşumuna katkıda bulunmak Star OSGB‘nin kuruluş ilkesini oluşturur.


Star Osgb firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://http://starosgb.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Star Osgb Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Star Osgb için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Star Osgb Firması 05-04-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 05-04-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 34 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02822645900
Güvenlik Kodu: