ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Swissoffices - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(212) 317 47 47
SektörHizmet Sektörü
Mailinfo @ swissoffices.com
Görüntülenme1,159 Kez Görüntülendi.
WebsiteSwissoffices
Eklenme Tarihi19-03-2021

Firma Adresi : Yapı Kredi Plaza, Büyükdere Caddesi Blok C Kat:17 34330 Levent, Beşiktaş, İstanbul

SwissOffices kurumların, girişimcilerin ve profesyonellerin ofis gereksinimlerini en yüksek konfor ve en uygun maliyetle çözmeye odaklanmış A sınıfı bir hizmet şirketidir. Uluslararası uzmanlığımızla, dünyanın her yerinde en uygun iş merkezlerini, en iyi personeli ve ofis donanımını bir araya getirerek müşterilerimiz için en iyi ofis deneyimini ortaya çıkartırız.

SwissOffices'ın sunduğu yenilikçi çözümler her zaman işinize daha fazla para ve zaman ayırmanıza yardımcı olur.

Hedefimiz en kaliteli ve nitelikli insan kaynağıyla müşterilerimize en hızlı ve uygun çözümleri geliştirmektir. Verdiğimiz hizmetin her iki yanında da insan olduğunu asla unutmayız. Çalışanlarımızın sahip olduğu yüksek nitelik, daha iyi müşteri deneyimi; tatmin olmuş müşteriler ise bizim için daha mutlu çalışanlar anlamına gelir.

Ekibimiz 24 saat size en iyi çözümü sunmak için çalışır, ofisimizdeki teknik altyapı işinizin kesintisiz sürmesini sağlar. Böylece siz de işinize daha fazla odaklanır ve daha verimli bir iş günü geçirirsiniz.

Dünya İş Merkezleri Birliği'nin üyesi olan SwissOffices'dan dünyanın dört bir yanındaki iş merkezlerine erişebilir, kolaylıkla rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Telefon numarası: 0(212) 317 47 47

Firma adresi ve konumu: Yapı Kredi Plaza, Büyükdere Caddesi Blok C Kat:17 34330 Levent, Beşiktaş, İstanbul

Swissoffices / İstanbul

Swissoffices firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://www.swissoffices.com/tr kuruma dair websitesi şu şekildedir. Swissoffices Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Swissoffices için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Swissoffices Firması 19-03-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 19-03-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 1,159 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02123174747

Güvenlik Kodu: