ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Themedya Creative Kayseri Web Tasarım - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(539) 724 72 89
Adres Yıldırım Beyazıt Mah Aşık Veysel Bulv. Erciyes Teknopark
SektörBilişim Firmaları
Mailinfo @ themedyacreative.com
Görüntülenme1,425 Kez Görüntülendi.
WebsiteThemedya Creative Kayseri Web Tasarım
Eklenme Tarihi20-07-2022
Puan Ver
Konumu

"Yeni Nesil Dijital Medya Ajansı" prensibi ile 2017 yılında bir startup olarak başlayan Themedya Creative Kayseri'den başlayarak Türkiye ve yurt dışı pazarında sektörün ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. 

Yazılım, Web Tasarım, Grafik Tasarım, E-Ticaret Sistemleri ve Danışmanlık Hizmeti, Mobil Uygulama Tasarımı & Mobil Uygulama Yazılımı, SEO, SEM, PR, Reklam Kampanyası, Fotoğraf/Video Çekimi, Ürün Kataloğu ve Sosyal Medya Yönetimi alanlarında hizmet vermektedir.

Yazılım alanında; Kurumsal ve Butik proje sınıflarında birçok işe imza attık. Uçtan uca çözümler ve kolay entegrasyon yapıları ile ihtiyaçların giderilmesi üzerine çalışmalar sağlamaktayız.

Google aramalarında üst sıralarda çıkmak ve görünür olmak çok önemlidir, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ve SEM (Arama Motoru Pazarlaması) çalışmaları yapıyoruz. Müşterilerimizin Google'da üst sıralarda yer alması noktasında birçok başarılı iş gerçekleştirdik.

E-Ticaret alanında sunduğumuz çok sayıda özellik ve uzun yıllardır edindiğimiz tecrübeler ile danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Grafik Tasarım, Reklam, PR ve Sosyal Medya Yönetimi yapmaktayız.

Dinamik, kendini her daim geliştiren ve yenileyen kadromuz ile hayalinizdeki projeleri hayata geçiriyoruz.

Kayseri Web Tasarım 

Kayseri Medya Ajansı

Dijital Ajans

Kurumsal Kimlik

Kayseri Sosyal Medya Yönetimi


Themedya Creative Kayseri Web Tasarım firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://themedyacreative.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Themedya Creative Kayseri Web Tasarım Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Themedya Creative Kayseri Web Tasarım için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Themedya Creative Kayseri Web Tasarım Firması 20-07-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 20-07-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 1,425 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05397247289
Güvenlik Kodu: