ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Turkish Properties - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(212) 287 20 10
Adres Zeytinoğlu Cd. No:34 D:3 Akatlar / Beşiktaş / İstanbul
SektörGayrimenkul
Mailinfo @ turkishproperties.com.tr
Görüntülenme18 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/turkish-properties/
Eklenme Tarihi08-08-2023
Puan Ver
Konumu

Yatırım olanakları arasında ofisler, rezidanslar, mağazalar, alışveriş merkezleri, konut arazileri, depolar, lojistik merkezleri, ticari arsalar, yerleşim yeri arsaları ve sanayi alanları gibi seçekler sunmakta olan firmamız ekibinde akredite ettiği emlak ofisleri ile işbirliği içerisinde hizmet vermektedir.

Firmamız, uzun yıllar boyunca gayrimenkul hizmetleri alanında elde ettiği bilgi ve deneyimle yurtdışı yatırımcının gözde paydaşlarından biri haline gelmiştir.

Turkish Properties olarak, uzman ekibimizle yatırımcılarımız için potansiyel risklerden uzak profesyonel danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

Sadece mülk alış-satış için size rehberlik etmiyoruz; tüm satın alma ve kiralama süreçlerini sizin için yürütüyor, yatırım getirisi sağlama ve yeniden satış ve kiralama gibi mülk yönetimini içeren tüm ihtiyaçlarınızı 1. sınıf hizmet anlayışı ile karşılıyoruz.

Hayalinizdeki gayrimenkule çok yakınsınız.


Turkish Properties firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Turkish Properties Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Turkish Properties için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Turkish Properties Firması 08-08-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 08-08-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 18 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02122872010
Güvenlik Kodu: