ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Turkuaz Bürotime Ofis Mobilyası - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(212) 695 95 07
SektörMobilya Dekorasyon
Mailinfo @ turkuazofismobilya.com
Görüntülenme315 Kez Görüntülendi.
WebsiteTurkuaz Bürotime Ofis Mobilyası
Eklenme Tarihi13-04-2023

Firma Adresi : Gümüşpala Mah.E-5 Yan Yol Üzeri Güzelbakan Sok. No:2 Avcılar / İSTANBUL

Turkuaz Ofis mobilyaları sektöründe faaliyetine başlamıştır, eğitim kurumları, otel ve restoranlar için de ürünler sunmaya devam etmektedir. İç mimarlık hizmeti kapsamında müşterilerine anahtar teslim projeler yapmaktadır. Alanında profesyonel iç mimar kadrosu ihtiyaç duyulan hareketli ve sabit mobilya çizip üretilme olanağına sahiptir. Turkuaz Mobilya zengin ürün çeşitliliği ve iç mimarlık hizmeti ile tek noktadan çözüm sunmaktadır.

Turuaz Mobilya uzun yıllardır Bürotime ofis mobilyası yetkili bayisidir. Bürotime ürünlerinin satışı, dağıtımı, montajını yapmaktadır.

Telefon numarası: 0(212) 695 95 07

Firma adresi ve konumu: Gümüşpala Mah.E-5 Yan Yol Üzeri Güzelbakan Sok. No:2 Avcılar / İSTANBUL

Turkuaz Bürotime Ofis Mobilyası Avcilar / İstanbul

Turkuaz Bürotime Ofis Mobilyası firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.turkuazofismobilya.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Turkuaz Bürotime Ofis Mobilyası Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Turkuaz Bürotime Ofis Mobilyası için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Turkuaz Bürotime Ofis Mobilyası Firması 13-04-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 13-04-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 315 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02126959507

Güvenlik Kodu: