ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Uğur Makina Taahhüt Sanayi Ticaret A.ş - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(312) 267 41 11
Adres Türkistan cad. No:7 Sincan Organize Sanayi Bölgesi /Ankara
SektörMakine Sanayi Firmaları
Mailugurmak @ ugurmak.com.tr
Görüntülenme20 Kez Görüntülendi.
WebsiteUğur Makina Taahhüt Sanayi Ticaret A.ş
Eklenme Tarihi31-01-2023
Puan Ver
Konumu

1974 yılında metal işleme ve çelik konstrüksiyon alanında faaliyetlerine başlayan UGUR MAKİNA, halen Türkiye’nin en modern sanayi bölgelerinden Ankara Sincan Organize Sanayi Bölgesindeki 30.000 m² kapalı alana sahip son teknoloji ürünü ekipmanlarla donatılmış fabrikasında; kırma eleme yıkama makinaları ve beton santralleri imal eden Türkiye’nin öncü makine üreticilerinden birisidir.

Dünya genelinde 450’den fazla kırma eleme tesisi ve beton santralinin imalatını ve kurulumunu yapan Ugur Makina, tecrübesi 40 yılı aşan ve artık global ölçekte tanınan uzman bir firmadır.

Nitelikli personeli, bilgisini gelişen teknolojiyle birlikte sürekli tazeleyen organizasyon yapısı ve koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleyen süreç yönetimi Uğur Makinayı sektörde lider konuma yükseltmiştir.


Uğur Makina Taahhüt Sanayi Ticaret A.ş firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.ugurmak.com.tr/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Uğur Makina Taahhüt Sanayi Ticaret A.ş Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Uğur Makina Taahhüt Sanayi Ticaret A.ş için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Uğur Makina Taahhüt Sanayi Ticaret A.ş Firması 31-01-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 31-01-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 20 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 03122674111
Güvenlik Kodu: