ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Uzun Öztürk Hukuk Ve Danişmanlik Ofisi - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(542) 277 66 67
Adres Dabakhane Mah. Bebek Sok. Haleplioğlu Apt. No:27 Kat:1 No:3 Emeksiz Altı Malet Yanı Battalgazi / MALATYA
SektörHukuk Burosu
Mailavhabibeuzun @ yandex.com
Görüntülenme107 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/uzun-ozturk-hukuk-ve/
Eklenme Tarihi31-10-2022
Puan Ver
Konumu

Malatya barosuna kayıtlı ve malatya ceza davası, malatya boşanma davası, malatya iş davası, malatya idari dava, ticaret davası, malatya icra takipleri, malatya tüketici davaları gibi alanlarda görev yapmaktayım. Malatya İlinde Uzun  Öztürk Hukuk ve Danışmanlık Ofisinde meslek hayatıma devam etmekteyim. Hukuk Alanında, kanunlar ve Yargı içtihatları doğrultusunda güncel yayınlar oluşturmaktayım.

Uzun Öztürk Hukuk Bürosu başta Şirketler ve Ticaret Hukuku, Medeni Hukuk ve Borçlar Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, İdare ve Vergi Hukuku, İcra ve İflas Hukuku ile “Kamu Hukuku” alanlarında hukuki danışmanlık ve dava takip hizmeti vermektedir.

Tüm hukuki problemleriniz için Malatya Avukat Habibe Uzun ile iletişime geçebilirsiniz.


Uzun Öztürk Hukuk Ve Danişmanlik Ofisi firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Uzun Öztürk Hukuk Ve Danişmanlik Ofisi Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Uzun Öztürk Hukuk Ve Danişmanlik Ofisi için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Uzun Öztürk Hukuk Ve Danişmanlik Ofisi Firması 31-10-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 31-10-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 107 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05422776667
Güvenlik Kodu: