ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Yalova Group - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(226) 444 70 77
Adres Bayraktepe Mah, Yakup Acar Cad No: 42, 77200 Merkez/Yalova
SektörGayrimenkul
Mailinfo @ yalovagroup.com
Görüntülenme1,081 Kez Görüntülendi.
WebsiteYalova Group
Eklenme Tarihi22-03-2021
Puan Ver
Konumu

Yalova Group; İnşaat, Gayrimenkul, Geri Dönüşüm ve Tarım sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Yalova Group’un bugüne dek gerçekleştirmiş olduğu projeler, yatırımlar ve yatırım ortaklıkları sayesinde bölgesinde lokomotif rol oynamaktadır .

 

Yalova Group sürekli gelişen vizyonu, güçlü kurumsal yapılanması, nitelikli çalışan kadrosu, sektörel bilgi ve birikimi, gerçekleştirdiği ve gerçekleştirmeyi planladığı projeler ile yükselen değer konumundadır.

 

Yalova Group bilgi ve liyakatı ön planda tutmaktadır. Yatırım yaptığı bölgelerde sosyal sorumluluk olgusunu en üst seviyede hissetmektedir. Özellikle gençlerimizin daha güzel yarınları için eğitim, spor, kültür ve sanatta birçok faaliyete imza atmaktadır.


Yalova Group firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://www.yalovagroup.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Yalova Group Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Yalova Group için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Yalova Group Firması 22-03-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 22-03-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 1,081 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02264447077
Güvenlik Kodu: